Inter Cars z niedużym wzrostem sprzedaży w listopadzie 2020 | MOTOFAKTOR

Inter Cars z niedużym wzrostem sprzedaży w listopadzie 2020

person Adrian Januszkiewicz 9/12/2020

Po pierwszych jedenastu miesiącach 2020 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce spadła o 1,4%.

W listopadzie 2020 roku o 0,5% wzrosła sprzedaż Inter Cars w Polsce w porównaniu z październikiem 2019 i wyniosła 400,2 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 588,0 mln zł i był o 3,7% wyższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 

W okresie od stycznia do listopada Inter Cars w Polsce odnotował 5,7% spadek przychodów, a cała Grupa Kapitałowa 1,4% spadek.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 17,2% wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 402,6 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Grecji (100,6%) i w Mołdawii (61,8%).

 

Na wyniki finansowe Grupy miała wpływ trwająca na świecie epidemia koronawirusa.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabeli:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).