Inter Cars wyżej w rankingu “Rzeczpospolitej” | MOTOFAKTOR

Inter Cars wyżej w rankingu "Rzeczpospolitej"

person Adrian Januszkiewicz 23/01/2020

Przygotowana przez "Rzeczpospolitą" Lista 2000 pokazuje, że Inter Cars znów zwyżkuje.

Lista 2000 to zestawienie najprężniej działających polskich firm. Sporządzana jest ona na podstawie analizy rynku i działających na nim przedsiębiorstw pod względem miedzy innymi rentowności, dynamicznego rozwoju w sekcji eksportu, osiąganych zysków, płynności i innowacyjności inwestycyjnej oraz stabilności zatrudnienia. Czterdziesta pozycja rankingu “Rzeczpospolitej” pokazuje, że prowadzony przez Inter Cars sposób zarządzania przedsiębiorstwem i kierunek rozwoju firmy, doskonale wykorzystuje zarówno atuty samego rynku jak i możliwości infrastruktury wewnętrznej, dostosowując ją do potrzeb i możliwości rynku.

Jesteśmy obecnie najsilniejszą spółką branży aftermarket na polskim rynku. Nieustannie inwestujemy zarówno w motoryzacyjny rynek wtórny jak i nowe modele biznesowe, z których dwa najbardziej obiecujące to sprzedaż internetowa części wraz z serwisem i programem lojalnościowym dla warsztatów oraz logistyka 3PL. Nasze doświadczenie w tej kwestii pozwala nam świadczyć profesjonalną i szeroką usługę z zakresu przechowywania i dostarczania towarów naszych dostawców (producentów) na obszarze Europy. Maciej Oleksowicz Prezes Zarządu Inter Cars

 

“Rzeczpospolita” podaje, że dwa tysiące największych polskich firm zakończyło 2018 r. z niemal 2,5 bln zł przychodów, czyli średni wzrost przychodów wyniósł 12%, co jest wynikiem lepszym niż rok wcześniej. Natomiast średnia rentowność netto, plasuje się na podobnym poziomie, co w roku ubiegłym. Co zrobić aby nie tylko utrzymać swój awans ale piąć się jeszcze wyżej po tej drabinie inwestycyjnej?

Czujemy się silni na polskim rynku. Gwarantujemy najlepsze usługi, najlepszą dostępność i najlepsze pokrycie rynku. Oczywiście jesteśmy czujni i obserwujemy wszystkich naszych konkurentów, ulepszając ciągle nasze działania. Wyróżniamy się jednak tym, że nie ograniczamy się do prostej działalności eksportowej. Wierzymy w długoterminową, zrównoważoną działalność. Wprowadzamy model partnerów franczyzowych, którzy gwarantują z jednej strony profesjonalizm i dostępność kojarzącą się z olbrzymimi warsztatami a z drugiej są blisko klienta. Maciej Oleksowicz

 

Czterdzieste miejsce w rankingu 2000 najlepiej prosperujących firm w Polsce, nałożyło się z rokiem jubileuszowym dla Inter Cars. W 2020 roku bowiem firma będzie obchodziła 30-lecie swego istnienia. Trzydzieści lat poszukiwania odpowiedzi na pytanie jak być coraz lepszym, jak przekuć entuzjazm, zaangażowanie i pomysł w zysk, który będzie dobrem większym niż jednego człowieka. Patrząc na pozycję Inter Cars w różnych rankingach można śmiało powiedzieć, że firma i jej założyciele odnieśli sukces.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).