Inter Cars: wypożyczalnia narzędzi dla warsztatów | MOTOFAKTOR

Inter Cars: wypożyczalnia narzędzi dla warsztatów

person Joanna Piszcz 16/07/2015

W ofercie do wypożyczenia w filiach Inter Cars w całej Polsce znajduje się już 600 różnych narzędzi, a liczba referencji stale wzrasta.

Wypożyczalnia narzędzi wysokospecjalistycznych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby rozszerzyć zakres usług, ale z powodu braku odpowiednich narzędzi, czy też możliwości ich pozyskania, nie podejmują takich działań. Skorzystanie z wypożyczalni narzędzi Inter Cars umożliwia im wykonanie określonej naprawy u nich w warsztacie zamiast konieczności odsyłania klientów do konkurencji.

 

Dzięki korzystaniu z wypożyczalni można zwiększyć ofertę usług serwisowych, poszerzyć możliwość obsługi większej liczby różnych modeli samochodów. Jedną z grup narzędzi wysokospecjalistycznych, która wzbudza największe zainteresowanie wśród klientów, są blokady rozrządu i to one stanowią bazowy asortyment wypożyczalni. Standardowo blokady można wypożyczać już od 5 zł netto dziennie. Jednak przy zakupie kompletnego rozrządu w Inter Cars wypożyczenie jego blokady kosztuje zaledwie 1 zł netto dziennie. Ponadto w ofercie znajdują się urządzenia do obsługi układów paliwowych, hamulcowych, zawieszenia, czy też układu zapłonowego.

 

Aby wypożyczyć narzędzia, wystarczy być zarejestrowanym klientem Inter Cars i zaakceptować regulamin wypożyczalni. Zamówienia na wypożyczenie narzędzi przyjmuje każda filia Inter Cars w kraju. W niej także można osobiście odebrać zamówione produkty, podobnie jak zakupione u dystrybutora części. Istnieje także możliwość skorzystania z dostawy w ramach realizowanych tras.

 

Aby zapoznać się z listą narzędzi dostępnych do wypożyczenia w Inter Cars, należy wejść na stronę dedykowaną stronę internetową i wybrać zakładkę “Katalog/Wypożyczalnia narzędzi”. Informacji na temat narzędzi udzielają także sprzedawcy w filiach.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).