Inter Cars wśród najlepszych polskich pracodawców wg "Wprost" | MOTOFAKTOR

Inter Cars wśród najlepszych polskich pracodawców wg "Wprost"

person Adrian Januszkiewicz 12/05/2022

Spółka Inter Cars znalazła się w pierwszej 10 rankingu najlepszych pracodawców w Polsce przygotowanym przez tygodnik „Wprost”.

Inter Cars jest w czołówce dystrybutorów części motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. To jak docenia swoich pracowników znajduje odzwierciedlenie w tytułach i certyfikatach, jakie przyznawane są firmie w obszarze kapitału ludzkiego. W minionym tygodniu w zbiorze takich wyróżnień pojawiło wysokie miejsce w rankingu pracodawców polskich, który przygotował tygodnik „Wprost”.

 

Ranking został skonstruowany po podsumowaniu punktów, które były przyznawane firmom m.in. za średnią wysokość podwyżek, odsetek osób zatrudnionych oraz zwolnionych oraz odsetek pracowników zatrudnionych na etat (na podstawie umowy o pracę, nie umowy cywilnoprawnej). Po analizie szeregu czynników, ważnych w firmie z punktu widzenia pracownika, Inter Cars uplasował się na 10. pozycji rankingu „Wprost”, najwyższym wśród w firm z branży motoryzacyjnej.

 

Bardzo cieszy nas miejsce w czołowej dziesiątce rankingu „Wprost”. W Inter Cars budujemy, zgodnie z naszą wizją kapitału ludzkiego, środowisko ludzi zmotywowanych, firmę przyjazną pracownikom i partnerom biznesowym, o którą wszyscy dbamy jak o swoją własną. Chcemy być postrzegani jako organizacja, w której ludzie po prostu chcą pracować. Wierzę, że to osiągnięcie, jak również inne wyróżnienia – takie jak choćby certyfikat „HR Najwyższej Jakości”, który otrzymaliśmy kolejny rok z rzędu oraz statuetka „Inwestor w Kapitał Ludzki” – są jasnym potwierdzeniem tego, że podążamy we właściwym kierunku – mówi Krzysztof Zawistowski, Dyrektor ds. Kapitału Ludzkiego Inter Cars w Polsce.

 

To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Spółki przyznane ze względu na jej pozytywne cechy jako pracodawcy. W lutym Inter Cars znalazł się w gronie firm wyróżnionych certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Został on przyznany na podstawie badania satysfakcji i zaangażowania pracowników.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).