Inter Cars w Łodzi organizuje pomoc dla szpitali | MOTOFAKTOR

Inter Cars w Łodzi organizuje pomoc dla szpitali

person Adrian Januszkiewicz 30/04/2020

Przedstawiciele Inter Cars z Grupy Łódź postanowili wspomóc placówki ratujące ludzkie życie i wspólnie z partnerami zebrali ponad 100 tys. zł.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty, a dzięki temu, jak się okazało, bardzo skuteczny. Osoby reprezentujące Grupę Inter Cars Łódź wspólnie z działem Wyposażenia Warsztatów Inter Cars, przygotowały inicjatywę, w której do kupienia są pakiety – cegiełki wspierające służby medyczne. Taki pakiet zawiera: maseczki ochronne, płyn do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji powierzchni, a także kombinezon ochronny.

Organizując taką akcję zależało nam przede wszystkim na stworzeniu czegoś, co będzie niosło za sobą coś więcej niż tylko przekazanie pieniędzy. Chodziło nam o pokazanie, że wspólnie z naszymi Klientami tworzymy jeden monolit, otwarty na potrzeby tych, którzy na co dzień walczą o nasze zdrowie i życie, jednocześnie narażając własne. Efekt przerósł nasze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim naszym partnerom biznesowym oraz współpracownikom, którzy błyskawicznie pomogli w organizacji pakietów. Krzysztof Wyrębowski oraz Szymon Świerczek Dyrektorzy Inter Cars Grupa Łódź

 

W relatywnie krótkim czasie partnerzy Grupy ufundowali ponad 300 pakietów – cegiełek, które zostały zakupione przez ponad 200 klientów, menadżerów i pracowników Grupy Łódź. Łącznie udało się uzbierać pomoc o łącznej wartości przekraczającej 100 000 zł, które zostaną przekazane do 4 placówek medycznych: Szpitala Powiatowego im. Marcela Nenckiego w Krotoszynie, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu, Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii w Łodzi.

 

Każdy klient, który zdecydował się wziąć udział w akcji, oprócz wcześniej wspomnianych pakietów, otrzyma również specjalne podziękowanie, zaświadczające jego bezinteresowną pomoc, a także bezpłatną promocję i pomoc w ramach kanałów komunikacji Inter Cars Grupy Łódź.

Zainteresowanie akcją jest bardzo duże i cały czas rośnie. Odbiór jej przez naszych partnerów jest niezwykle pozytywny, co spowodowało że kontynuujemy swoją pomoc dla służby zdrowia. Chcemy, by każdy mógł przyłączyć się do wspólnej pomocy Szpitalom, bo wiemy jak w obecnej chwili jest to ważne. Jesteśmy dumni z tej akcji i z tego jak pozytywnie zareagowali na nią nasi partnerzy i współpracownicy – jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY! Nie zwalniamy tempa – działamy dalej i pomagamy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyłączeniem się do akcji do kontaktu z Inter Cars Grupa Łódź. Szymon Świerczek

 

Akcja zorganizowana została w ramach kampanii #pomagamypomagać i będzie kontynuowana w kolejnych tygodniach.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).