Inter Cars uruchomił „Informator Oponiarski” | MOTOFAKTOR

Inter Cars uruchomił "Informator Oponiarski"

person Redakcja 15/05/2023

"Informator Oponiarski" to przestrzeń poświęcona szeroko rozumianemu rynkowi oponiarskiemu i wulkanizacyjnemu, którą opracowała sieć Inter Cars.

 

Na stronie „Informatora Oponiarskiego” sezonowo umieszczane mają być aktualne „Katalogi Bieżników” dostępnych w Inter Cars. Należy do nich najnowszy „Katalog Bieżników Opon 2023”, czyli flagowa publikacja skierowana do profesjonalistów stanowiąca wykaz wszystkich dostępnych w naszej ofercie bieżników.

 

Oferta specjalna, jaką Inter Cars przygotował dla klientów obejmuje SuperPakiety z produktami Continental, Goodyear i Michelin. Klienci zainteresowani tą promocją zyskać mogą szereg korzyści – produkty w atrakcyjnej cenie, dogodny termin płatności i bezpieczeństwo zwrotu.

 

Na stronie znalazła się też sekcja dot. Wyposażenia Warsztatów, gdzie będzie można zapoznać się z najlepszymi narzędziami do naprawy opon i montażu kół a także nowościami z zakresu technik wulkanizacyjnych. Ponadto będzie można się bliżej przyjrzeć systemowi informatycznemu eSOWA – projektowi pozwalającemu na sprawną obsługę klientów i pomagającemu w codziennym zarządzaniu serwisem.

 

W „Informatorze Oponiarskim” znaleźć ma się również segment z eksperckimi artykułami o najważniejszych czynnościach serwisowych, podstawowej wiedzy oponiarskiej oraz ciekawostkami branżowymi. Artykuły opracowali specjaliści zajmujący się wulkanizacją i sprzedażą opon.

 

W Inter Cars dzielimy się motoryzacyjną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem – również w temacie opon i wulkanizacji. Dzięki „Informatorowi Oponiarskiemu” mechanicy i wulkanizatorzy mogą poszerzyć swoją wiedzę i poprzez to usprawnić działanie warsztatu. Na naszej stronie znajdą eksperckie artykuły, a także najlepsze oferty oponiarskie na rynku – mówi Marek Szarpak, Wheel PL Market Director w Inter Cars.

 

Strona jest dostępna TUTAJ.

 

W związku z uruchomieniem strony Inter Cars zaplanował szeroko zakrojoną kampanię informacyjną dla swoich klientów. W kolejnych tygodniach udostępnione zostaną im m.in. kolejne materiały edukacyjne w postaci artykułów eksperckich.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).