Inter Cars uruchomił infolinię po ukraińsku | MOTOFAKTOR

Inter Cars uruchomił infolinię po ukraińsku

person Adrian Januszkiewicz 14/04/2022

Inter Cars w ramach pomocy mieszkańcom Ukrainy, jak i swoim pracownikom utworzył dedykowaną im infolinię.

Według różnych szacunków do Polski z ogarniętej wojną Ukrainy dotarło już blisko 2 miliony uchodźców. Wiele rodzin zdecydowało się na ucieczkę, przyjeżdżając własnymi autami. Te z pewnością wcześniej lub później będą wymagały serwisu. To właśnie z myślą o tych ludziach Inter Cars uruchomił specjalną infolinię, obsługiwaną przez osoby biegle posługujące się językiem ukraińskim bądź rosyjskim.

 

Pod numerem telefonu (22) 511 30 60 znajdą oni wszystkie potrzebne informacje na temat części, akcesoriów oraz płynów eksploatacyjnych, jak również będą mogli uzyskać informacje dotyczące najbliższych warsztatów samochodowych.

 

Infolinia została już uruchomiona i będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych aż do odwołania.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).