Inter Cars uruchamia infolinię ekspercką | MOTOFAKTOR

Inter Cars uruchamia infolinię ekspercką

person Adrian Januszkiewicz 9/11/2020

Infolinia ekspercka, to nowe narzędzie, które ma dać warsztatom możliwość poprawy jakości świadczonych usług.

Zarówno procesy globalizacji gospodarki, jak i poszczególne incydenty polityczne czy społeczne, jak np. COVID-19, determinują rozwój techniczny środków komunikacji w polskiej i zagranicznej branży aftermarketowej.

 

Inter Cars poszukując najlepszych rozwiązań dla swoich klientów stale wdraża udogodnienia, których zadaniem jest poprawa standardu pracy wszystkich warsztatów samochodowych. Responsywne działania takie jak szkolenia, mobilne funkcje Katalogu Online, czat z klientami czy ostatnio udoskonalona techniczna infolinia ekspercka to nie tylko formy kontaktu, ale przede wszystkim sposoby pomocy dedykowane klientom Inter Cars.

Co oferuje techniczna infolinia ekspercka?

  • Możliwość szybkiej konsultacji problemu z wykwalifikowanym zespołem doradczym, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące procesu diagnostycznego i naprawczego sekcji samochodów osobowych.
  • Naukę przez praktykę, bo to najlepszy sposób poszerzania swoich kompetencji. Doradcy IC pokierują telefonicznie procesem naprawy i ostrzegą, gdzie może pojawić się problem.

 

W przypadku naprawy samochodów klienci oceniają serwis na podstawie kilku czynników:

 

  1. efektywności
  2. szybkości działania
  3. ceny

 

Dzięki infolinii IC warsztat ma mieć możliwość poprawy wszystkich powyższych parametrów.

Jak skorzystać z porad ekspertów?

Każdy klient zainteresowany usługą infolinii eksperckiej powinien skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym, który przygotuje i przedstawi indywidualny, najkorzystniejszy pakiet cenowy usługi.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).