Inter Cars: spadek sprzedaży w marcu | MOTOFAKTOR

Inter Cars: spadek sprzedaży w marcu

person Katarzyna Ciupek 6/04/2018

O 8,3 proc. spadła sprzedaż Grupy Inter Cars, największego polskiego dystrybutora, w porównaniu z marcem 2017.

Łącznie wartość sprzedaży w marcu 2018 roku w Polsce wyniosła 333,8 mln zł, podczas gdy w marcu 2017 było to 364,2 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 474,8 mln zł i był o 5,4 proc. niższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego. Po pierwszych kwartale wartość sprzedaży Grupy Inter Cars wynosi 1 230,5 mln zł i jest o 1,7 proc. wyższa niż w analogicznym okresie 2017.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 6,6 proc. wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 243,9 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Mołdawii (110,0 proc.), w Słowenii (66,7 proc.) i w Estonii (22,6 proc.).

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabelce:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).