Inter Cars: SAP Innovation Award 2018 | MOTOFAKTOR

Inter Cars: SAP Innovation Award 2018

person Adrian Januszkiewicz 18/05/2018

Grupa Inter Cars po raz kolejny została doceniona przez specjalistów, którzy tym razem wyróżnili firmę przyznając jej SAP Innovation Award 2018.

Grupa Inter Cars otrzymała wyróżnienie za wdrożenie innowacyjnego systemu informatycznego, z którego będą korzystać pracownicy ponad 100 tys. warsztatów w 16 krajach. Wyróżniony system to nowoczesne rozwiązanie sprzedażowe, które stanowi dla firmy narzędzie do wspierania ekspansji na rynkach zagranicznych.

Uruchomienie nowej platformy e-commerce zamyka ważny etap na drodze cyfrowej transformacji naszego biznesu. Narzędzie to realnie usprawnia działania pracowników warsztatów oraz sprzedawców w zagranicznych filiach Inter Cars, pozwalając im na szybkie wyszukanie właściwej części oraz uzyskanie informacji, na kiedy będzie ona dostępna. Dzięki temu wzmacniamy partnerstwa z warsztatami i możemy optymalizować proces składania zamówień. Zapewnia nam to istotną przewagę konkurencyjną, która powinna się przełożyć się na umocnienie naszej pozycji na rynku europejskim. Maciej Oleksowicz prezes zarządu Inter Cars

 

Zbudowane razem z firmą e-point rozwiązanie jest największym projektem SAP Hybris Commerce Cloud w Europie. W nadchodzących miesiącach system będzie wdrażany w kolejnych spółkach należących do grupy, równolegle z działającymi i cieszącymi się zaufaniem klientów rozwiązaniami sprzedażowymi. Na jesień 2018 roku planowane jest udostępnienie w formie pilotażu mobilnej wersji systemu dla klientów warsztatów w Polsce.

 

Nagrodę odebrał Tomasza Skórski, Digital Products Development Managera z Inter Cars SA, który wraz z Momchilem Kovachevem i Sylwią Cicholską odpowiedzialny był za nadzór prac nad systemem. Ceremonia odbyła się podczas konferencji “SAP NOW – Inteligentna Organizacja” pod koniec kwietnia w Warszawie.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).