Inter Cars rozpoczął akcję MOTOPAKIET 2021 | MOTOFAKTOR

Inter Cars rozpoczął akcję MOTOPAKIET 2021

person Adrian Januszkiewicz 21/01/2021

Sezon motocyklowy niebawem, więc czas na promocję MOTOPAKIET 2021 skierowaną do sklepów i warsztatów motocyklowych.

MOTOPAKIET 2021 to również czas, w którym bardzo ważny jest wydłużony termin płatności, aby po prostu rozkręcić interes na początku roku. Dlatego Inter Cars przygotował ofertę w kilku wariantach, od pakietu o wartości 2000 zł zaczynając, aż do pakietu w cenie 20 000 zł kończąc. Terminy płatności zostały wydłużone od 60, do nawet 150 dni od daty zakupu.

 

Oferta MOTOPAKIET obsługiwana jest przez Opiekunów Rynku Motocyklowego Inter Cars, poprzez konsultantów w Centrum Kompetencji Motocyklowej, a także przez sprzedawców w filiach Inter Cars. Więcej informacji u Opiekunów Rynku Motocyklowego oraz na infolinii: Centrum Kompetencji motocyklowej 22 511 30 00.

 

To jednak nie wszystko! W ramach akcji MOTOPAKIET uruchomionych zostało kilka promocji towarzyszących, w których oferowane są atrakcyjne produkty w cenie 1 zł.

 

Więcej szczegółów w przewodniku po promocjach w ramach akcji MOTOPAKIET 2021.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).