Inter Cars ponownie ze Srebrnym Listkiem CSR | MOTOFAKTOR

Inter Cars ponownie ze Srebrnym Listkiem CSR

person Adrian Januszkiewicz 15/06/2022

Inter Cars został doceniony przez tygodnik „Polityka”, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte,  w ramach inicjatywy Listki CSR Polityki.

 

Inter Cars jako jedna z firm utrzymujących najwyższe standardy w zakresie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju została ponownie wyróżniona Listkiem CSR.

 

Cieszymy się z przyznanego wyróżnienia, które od lat stanowi potwierdzenie naszego zaangażowania, a jego kierunki określiliśmy w strategii zrównoważonego rozwoju 2020+ „Zrównoważona motoryzacja dla ludzi i klimatu” oraz o których co roku informujemy w naszych raportach niefinansowych. Staramy się, żeby nasze zobowiązania znajdowały odzwierciedlenie w działaniach i zakorzeniły się w codziennej praktyce biznesowej czy projektach powołanej w 2021 roku Fundacji Inter Cars – mówi Joanna Pieśluk, ESG Manager, Inter Cars SA.

 

W tegorocznej edycji zestawienia zgłoszonych zostało 126 firm, spośród których wyróżniono 82 firmy. Złoty Listek CSR Polityki trafił do 21 firm, Srebrny Listek do 27 a Biały Listek do 35.

 

Zestawienie opracowywane jest na podstawie wypełnianych przez przedsiębiorstwa ankiet dotyczących ochrony środowiska, ładu korporacyjnego, praw człowieka, zachowania wobec pracowników, dbałości o klienta, uczciwości biznesowej i zaangażowania społecznego.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).