Inter Cars ponownie uruchamia szkolenia stacjonarne | MOTOFAKTOR

Inter Cars ponownie uruchamia szkolenia stacjonarne

person Redakcja 30/05/2020

Tradycyjne szkolenia wracają w Inter Cars od 2 czerwca.

Covid-19 i obostrzenia związane z zachowaniem bezpieczeństwa, zmusiły wszystkich do zwolnienia, a nawet czasowej stagnacji. Również Inter Cars dostosował się do zaistniałej sytuacji. Dystrybutor zawiesił wszystkie stacjonarne szkolenia i ograniczył osobiste spotkania z klientami.

 

Teraz, w związku z luzowaniem obostrzeń przez rzad, szkolenia stacjonarne, w tradycyjnej formie wracają od początku czerwca. “Rozpoczynamy znów spotkania stacjonarne, podczas których będziemy starali się odnaleźć odpowiedzi na najważniejsze i najbardziej nurtujące pytania techniczne i managerskie” – informuje Inter Cars na swojej stronie internetowej.

 

Już 2 czerwca 2020 r., w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, odbędzie się szkolenie stacjonarne z zakresu “Układy klimatyzacji samochodowej (zaświadczenie zgodne z ustawą f-gazy z dnia 15 maja 2015 r.)”.

 

Jak informuje dystrybutor, priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników i prowadzących szkolenia. Z tego powodu podczas spotkań zostaną zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa:

 

  • Liczba uczestników zostanie ograniczona i dostosowana do wytycznych Ministerstwa Zdrowia.
  • Każdy uczestnik będzie miał zapewniony dostęp do środków dezynfekujących, maseczek oraz rękawiczek.
  • Przed wejściem na szkolenie każdemu uczestnikowi będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.

 

Zapisy na poszczególne szkolenia odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeń. Więcej TUTAJ

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).