Inter Cars: otwarto 250. placówkę spółki w Polsce | MOTOFAKTOR

Inter Cars: otwarto 250. placówkę spółki w Polsce

person Redakcja 19/06/2018

W Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęła działalność kolejna filia Inter Cars. Jest to placówka stricte motocyklowa i jednocześnie 250. filia dystrybutora.

Inter Cars w rekordowym 2016 roku otworzył blisko 40 nowych placówek, co było znacznym poprawieniem poprzednich najlepszych osiągnięć – w 2007 i 2008 roku otworzono bowiem w całym kraju po 18 nowych punktów.

 

250. polska filia Inter Cars to placówka w Gorzowie Wielkopolskim, która rozpoczęła sprzedaż 8 czerwca 2018 roku. W asortymencie punktu znajdują się wyłącznie części motocyklowe – odzież i akcesoria, części zamienne oraz motocykle i skutery. Filia otwarta została pod szyldem I’M Inter Motors, specjalizującym się w sprzedaży detalicznej, ale też propagującym kulturę motocyklową, bezpieczeństwo na drodze oraz wspierającym pasjonatów jednośladów na wielu innych płaszczyznach.

Niezmiernie cieszy nas otwarcie kolejnego punktu na mapie Polski, tym bardziej, że łącznie wszystkich filii w naszym kraju mamy już ćwierć tysiąca. Dodając do tego wszystkie filie zagraniczne zlokalizowane w 16 europejskich krajach, przekroczyliśmy już liczbę 500 placówek. 2017 rok był pod tym względem wyjątkowy, sieć dystrybucyjna Inter Cars poszerzyła się bowiem o 62 nowe filie, a bieżący rok znamionuje równie dynamiczny rozwój. Wojciech Twaróg Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Inter Cars

 

Nowo otwarta filia w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się w północnej części miasta, w pobliżu ulicy Kosynierów Gdyńskich w dobrym punkcie lokalizacyjnym. Przed budynkiem znajduje się parking na kilka aut. To kolejny punkt Inter Cars otwarty w ostatnich miesiącach. W pierwszym półroczu tego roku oprócz filii w Gorzowie Wielkopolskim działalność rozpoczęły również punkty m.in. w Radomiu (filia osobowa), Aleksandrowie Kujawskim (filia osobowa), Plewiskach (filia motocyklowa), Brzesku (filia osobowa) i Wrocławiu (filia motocyklowa).

 

Inter Cars posiada obecnie w Polsce 250 filii, w tym jedną stricte przemysłową, 3 autobusowe oraz 19 motocyklowych.

 

Dane kontaktowe:

ul. Ignacego Mościckiego 12,

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel: +48 517 923 181

e-mail: moto.gorzow@intermotors.pl

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00

sobota: 10:00-15:00

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).