Inter Cars: nowy, mniejszy zarząd spółki | MOTOFAKTOR

Inter Cars: nowy, mniejszy zarząd spółki

person Adrian Januszkiewicz 5/06/2018

Rada Nadzorcza Inter Cars S.A. powołałą 4 czerwca 2018 zarząd spółki na nową kadencję, który od tej pory będzie liczył 6, a nie 7 osób.

Nowy zarząd Inter Cars SA rozpocznie działalność 21 czerwca 2018. W jego skład wejdą:

 

  • Maciej Oleksowicz – Prezes Zarządu
  • Krzysztof Soszyński – Wiceprezes Zarządu
  • Krzysztof Oleksowicz – Członek Zarządu
  • Wojciech Twaróg – Członek Zarządu
  • Piotr Zamora – Członek Zarządu
  • Tomáš Kaštil – Członek Zarządu

 

Rada Nadzorcza podjęła również decyzję, że od nowej kadencji w zarządzie spółki będzie zasiadać nie 7, a 6 osób. Pod koniec kwietnia wiceprezes zarządu Robert Kierzek złożył oświadczenie o rezygnacji z ubiegania się o powołanie do pełnienia funkcji członka zarządu spółki na kolejną kadencję.

 

Życiorysy członków nowego zarządu są dokładniej opisane w załączniku.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).