Inter Cars i Comma rozpoczynają wspólną kampanię reklamową | MOTOFAKTOR

Inter Cars i Comma rozpoczynają wspólną kampanię reklamową

person Adrian Januszkiewicz 27/05/2019

Już w czerwcu Inter Cars wspólnie z marką Comma rozpoczną kampanię mającą na celu wsparcie działań wizerunkowych tego producenta.

Informacje na temat gamy produktów Comma oraz nowych technologii będą dostępne głównie w Internecie w formie banerów reklamowych. Rozpoczęcie kampanii zaplanowane zostało na czerwiec i potrwa ona aż do końca września. Będzie ona widoczna m.in. na portalu Auto Świat i onet.pl, jak również w przestrzeni mediów społecznościowych – Facebook oraz YouTube.

 

Oznacza to, że wśród konsumentów detalicznych rozpocznie się proces budowania i wzmacniana świadomości marki Comma. Dla warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych oznacza to, że od początku czerwca pojawiać się mogą różne pytania ze strony konsumentów związane z asortymentem tego producenta.

 

Już teraz w majowym Wiadomości można przeczytać na temat badania wydajności olejów Comma. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych olejów oraz nowych technologii, jeszcze bardziej istotne stało się nie tylko dopasowanie odpowiedniego oleju, ale również wiedza o tym, że olej spełnia konieczne normy.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).