Inter Cars dołącza do pomocy szpitalom | MOTOFAKTOR

Inter Cars dołącza do pomocy szpitalom

person Adrian Januszkiewicz 29/04/2020

W związku z panującą pandemią koronawirusa, zarząd Inter Cars SA oprócz pomocy dla klientów, zadeklarował też wsparcie dla dwóch placówek medycznych.

Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Szpital Bielański dostaną pomoc finansową przekazaną przez zarząd Inter Cars SA. Ponadto przedstawiciele stołecznego szpitala odebrali od polskiego dystrybutora pakiet maseczek chirurgicznych, które spółka wygospodarowała z własnego zaopatrzenia.

W ostatnich tygodniach wszyscy z nas, zarówno Państwo, jak i my, staliśmy się ofiarami bezprecedensowej sytuacji związanej z rozwojem epidemii koronawirusa. Aby dalej prowadzić nasze firmy, musimy radzić sobie z utrudnieniami, których nikt z nas się nie spodziewał. W tych trudnych dniach musimy również liczyć na pomoc przedstawicieli służb medycznych. To oni, nie bacząc na niebezpieczeństwo, ratują każdego dnia setki, a nawet tysiące żyć. Chcemy być z nimi solidarni, dlatego będziemy proponowali im dalszą pomoc. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Maciej Oleksowicz Prezes Zarządu Inter Cars SA

 

Przedstawiciele Inter Cars SA są w stałym kontakcie z pracownikami obu placówek i deklarują dalszą pomoc w razie pojawienia się kolejnych sytuacji kryzysowych.

 

Pomoc dla szpitali została przekazana w ramach akcji #pomagamypomagać.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).