Inter Cars: 30 dni do końca konkursu dla warsztatów Q-Service | MOTOFAKTOR

Inter Cars: 30 dni do końca konkursu dla warsztatów Q-Service

person Adrian Januszkiewicz 2/08/2018

Do końca sierpnia trwa konkurs, w ramach którego warsztaty zrzeszone w sieci Q-Service, walczą o cenne nagrody.

W konkursie mogą brać udział warsztaty, które spełnią kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim muszą mieć aktualną umowę zrzeszającą je w sieci Q-Service. Te zobligowane są do przesłania zdjęcia warsztatu z widoczną wizualizacją sieciową, a w czasie trwania konkursu pracownicy placówki muszą wziąć udział w przynajmniej jednym szkoleniu organizowanym przez Inter Cars. Dodatkowym warunkiem pozwalającym na udział w konkursie, jest zwiększenie zakupów w Inter Cars o 5% w analogicznym okresie w poprzedzającym roku.

Co zrobić, by wygrać?

Zwycięzcami konkursu zostaną warsztaty, które w czasie trwania całej akcji (1 czerwca – 31 sierpnia 2018 roku) zgromadzą na swoim koncie jak największą liczbę punktów. Zdobywa się je za opinie opublikowane w serwisie motointegrator.com. Im więcej pozytywnych opinii o warsztacie, tym większa liczba punktów trafia na jego konto. Opinii podlegają wszystkie wykonywane przez warsztat usługi. Dodatkowe punkty zdobyć można za w pełni uzupełnioną wizytówkę na motointergrator.com, za poddanie się przez warsztat audytowi sieciowemu, przeprowadzonemu przez podmiot wskazany przez organizatora konkursu oraz za każde odbyte w czasie trwania konkursu szkolenie e-learningowe.

O co toczy się gra?

Głównymi nagrodami w konkursie są samochody zastępcze Skoda Rapid do użytkowania przez warsztaty w okresie jednego roku (zostaną przyznane cztery takie wyróżnienia). Drugie i trzecie miejsca nagrodzone zostaną wysokimi gratyfikacjami finansowymi, możliwymi do wykorzystania na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisie, np. na doposażenie biura obsługi klienta czy zmianę elementów wizualizacji sieciowej. Miejsca na podium dodatkowo nagrodzone zostaną specjalnymi pakietami reklamowymi, które zwycięskie warsztaty będą mogły wykorzystać na swoją promocję w radiu, prasie i Internecie. Każdy z laureatów otrzyma ponadto szeroki wachlarz świadczeń na techniczne szkolenia organizowane przez Inter Cars.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 sierpnia przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres: sieciserwisowe@intercars.eu. Wzór zgłoszenia oraz regulamin poniżej.

 

Wzór zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

 

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).