Instrukcje TecRMI dla lepszej naprawy i obsługi hybryd i EV | MOTOFAKTOR

Instrukcje TecRMI dla lepszej naprawy i obsługi hybryd i EV

person Adrian Januszkiewicz 25/05/2021

Dzięki instrukcjom napraw technicznych TecRMI, TecAlliance wspiera niezależne warsztaty w pracach przy EV i pojazdach hybrydowych.

Aby przeprowadzić naprawę pojazdu elektrycznego lub hybrydowego, w wielu przypadkach należy go najpierw odłączyć od zasilania. Warsztat ma do czynienia z silnikami elektrycznymi, akumulatorami wysokonapięciowymi i innymi komponentami, których nie ma w samochodach z klasycznymi silnikami spalinowymi.

 

Instrukcje napraw zgodne z wymaganiami producenta i informacje techniczne z TecRMI umożliwiają niezależnym warsztatom również naprawę pojazdów elektrycznych lub hybrydowych, a tym samym poszerzenie ich oferty.

 

Instrukcje napraw zawierają szczegółowe instrukcje krok po kroku dotyczące włączania i wyłączania układów wysokiego napięcia, a także trybu przeglądu lub diagnostyki pojazdów hybrydowych. Zawiera również podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia dotyczące naprawy pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Dzięki temu praca może być wykonywana bezpiecznie przez wyszkolonych specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami uzyskanymi na pojazdach z wysokimi napięciami.

Dane techniczne wszystkich popularnych producentów pojazdów

TecRMI zawiera instrukcje napraw i informacje dotyczące większości poruszających się po drogach pojazdów elektrycznych i hybrydowych, takich jak BMW i3, VW e-Up, Renault Zoe, Nissan Leaf i wielu innych modeli. Moduł MANUALS zapewnia niezależne od producenta, jednolite instrukcje napraw, zawierające wszystkie informacje potrzebne warsztatom do wykonywania napraw i prac przeglądowych w bezpieczny i skuteczny sposób. Obejmuje on instrukcje bezpieczeństwa, opisy czynności do wykonania z dodatkowymi ilustracjami, czasochłonności lub wymagane narzędzia specjalne.

 

Źródło: TecAlliance

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).