Inspekcyjne lampy OSRAM – uniwersalne akcesoria | MOTOFAKTOR

Inspekcyjne lampy OSRAM - uniwersalne akcesoria

person Redakcja 28/03/2023

Oferta warsztatowych lamp serii LEDinspect od OSRAM to oprawy przeznaczone nie tylko dla użytkowników profesjonalnych. Udowadnia to najnowsza oferta.

 

Do portfolio opraw LEDinspect producent wprowadził m.in. nowe czołówki, które zapewnią optymalne oświetlenie w najtrudniej dostępnych miejscach, ale nie tylko. LEDinspect Flexible Head Torch to zakładana na głowę lampa z paskiem diod, które mogą świecić w trzech trybach – z pełną mocą 115 lm, ograniczoną do 50 lm lub w trybie migania. Wbudowane akumulatory pozwalają na pracę nawet do 5,5 godziny, a ładowanie trwa 1,5 godziny. Dzięki klasie ochrony IP 42 lampa jest odporna na warunki atmosferyczne i sprawdzi się także podczas wieczornych spacerów z czworonogiem czy biegów. Funkcja czerwonego światła z tyłu oprawy dodatkowo poprawi naszą widoczność po zmroku, a tym samym i bezpieczeństwo.

Lampa robocza OSRAM LEDinspect Flexible Head Torch

LEDinspect Wearable Necklight składa się z dwóch lampek połączonych elastycznym paskiem. Strumień świetlny ma wartość 130 lub 265 lm, a każdą z lampek można przestawiać w zakresie 90 stopni. Elastyczny pasek pozwala założyć lampę na szyję lub głowę albo wykorzystać magnes. Po naładowaniu oprawa może świecić przez 3 lub 4,5 godziny, zależnie od wybranego trybu, a samo ładowanie trwa 1,5 godziny.

Lampa robocza OSRAM LEDinspect Wearable Necklight

Oferty lamp warsztatowych od firmy OSRAM to wiele uniwersalnych i wydajnych produktów, które zapewnią doskonałe światło i zwiększą komfort pracy nie tylko w warsztacie, lecz także przydomowym garażu. Są to m.in. modele lamp składanych, które charakteryzuje bardzo kompaktowa, kieszonkowa konstrukcja – Slim 500, Pocket 200, Pocket B-200 oraz Pocket Pro 400. Ta ostatnia wyróżnia się nie tylko strumieniem świetlnym 400 lm, lecz także możliwością płynnego ściemniania. W modelu LEDinspect Slim 500 do wyboru są tryby 500 lub 250 lm, a także latarka (70 lm). Głowicę lampy można obracać i zginać, by łatwiej było oświetlić miejsce pracy. Oczywiście ma ona również hak i magnetyczną podstawę, by była możliwa praca dwoma rękami.

Lampa robocza OSRAM LEDinspect Slim 500

Lampy OSRAM LEDinspect są odporne na warunki atmosferyczne i upadek z wysokości. Potwierdzają to wysokie klasy szczelności i ochrony mechanicznej przyznane większości urządzeń tej serii. Producent udziela na te oprawy dwuletniej gwarancji.

 

Źródło: OSRAM

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).