Innowacyjny filtr Hengst do Mercedesa Actrosa | MOTOFAKTOR

Innowacyjny filtr Hengst do Mercedesa Actrosa

person Adrian Januszkiewicz 18/12/2019

Na przełomie 2019 i 2020 roku na polski rynek trafią także nowe filtry powietrza Hengst dla pojazdów Mercedes-Benz Actros MP4.

Optymalna funkcjonalność dzięki unikalnej budowie

Umieszczone jeden po drugim i wykonane ze specjalnego wodoodpornego materiału dwa wkłady filtracyjne, mają zwiększać dostępną powierzchnię filtra stanowiąc przy tym dość unikalne zjawisko. Prowadzenie powietrza usprawnione jest przy pomocy stożkowych wkładek filtracyjnych ułatwiających redukcję ciśnienia różnicowego. Dzięki innowacyjnej konstrukcji dwóch, ustawionych jeden po drugim składanych mieszków, nowy filtr powietrza E1060L01 osiąga powierzchnię filtracyjną 8m².

Potwierdzona testami wydajność

W porównaniu z wyposażeniem oryginalnym filtr powietrza Hengst ma poprawiać zdolność pochłaniania pyłu, która wynosi 1683g, różnicę ciśnień (ok. 31,4 hPa) oraz o ponad 99,9% całkowitą skuteczność filtracji (wszystkie wartości zmierzone zgodnie z ISO 5011). Uzyskane w testach laboratoryjnych oraz drogowych dane pokazują, że ​​nowe filtry powietrza Hengst E1060L01 i E1059L dla pojazdów użytkowych Mercedes-Benz zapewniają wyraźnie lepszą wydajność.

 

Więcej na temat nowych filtrów powietrza Hengst dla pojazdów Mercedes Actros MP4 ma się pojawić na początku 2020 roku.

Zalety produktu podane przez producenta:

 

  • Wysoka zdolność zatrzymywania pyłów.
  • Zoptymalizowany przepływ powietrza.
  • Łatwo dostępne składane miechy.

 

Zastosowanie w pojazdach:

 

  • Mercedes-Benz Actros MP4
  • Mercedes-Benz Antos
  • Mercedes-Benz Arocs

 

Źródło: Hengst

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).