Innowacyjne produkty w ofercie VanKing | MOTOFAKTOR

Innowacyjne produkty w ofercie VanKing

person Adrian Januszkiewicz 14/06/2019

W ofercie VanKing pojawiła się nowość dla właścicieli Iveco Daily od 2014r. z zawieszeniem przednim opartym na resorze piórowym (tzw. QUAD-LEAF).

Oferta VanKing została rozszerzona o wahacze marki FAST o wzmocnionej konstrukcji dostępne pod kodami FT15039 oraz FT15040. Cechy szczególne – fragment odlewu żeliwnego z gniazdem pod sworzeń jest większy oraz wspawany głębiej niż w produkcie oryginalnym (większa powierzchnia spawów). W wahaczach zamontowane są oryginalne tulejki. Sworznie wyposażone są w pierścień Segera, który gwarantuje poprawę bezpieczeństwa eksploatacji w dłuższej perspektywie. Kołnierz sworznia został przeprojektowany pod kątem wzmocnienia jego konstrukcji, co pozwala na łatwiejszą jego wymianę w przyszłości.

 

Same sworznie są dostępne również osobno pod kodami FT17118 i FT17119.

 

FAST – Van Parts Expert to marka, która już od ponad 10 lat tworzy specjalistyczne części zamienne do większości modeli samochodów dostawczych na rynku. Dzięki temu posiada obecnie najbogatszą gamę asortymentową w tej grupie pojazdów na rynku europejskim. Podejście FAST do rozwoju produktu przekłada się na modyfikacje oraz ulepszenia produkowanych części w porównaniu z oryginałem. Pozwala to dostarczyć produkt, który posiada ulepszone rozwiązania konstrukcyjne, lub jest wykonany z innych materiałów niż oryginał.

 

Źródło: VanKing

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).