Innowacje Valeo na targach w Hanowerze | MOTOFAKTOR

Innowacje Valeo na targach w Hanowerze

person Adrian Januszkiewicz 20/09/2018

Valeo prezentuje najświeższe innowacje produktowe podczas 67. edycji Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych IAA (IAA CV 2018) w Hanowerze.

To rozwiązania znajdujące się w centrum trzech rewolucyjnych trendów, które zmieniają obecnie świat transportu: elektryfikacji, pojazdów autonomicznych i mobilności cyfrowej.

 

Technologie opracowane przez Valeo, takie jak innowacyjne i ekonomiczne systemy elektryczne 48 V i klimatyzatory do autobusów i autokarów, umożliwiają zmniejszenie emisji CO2 przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji pojazdu.

 

W przypadku rozwiązań przeznaczonych do pojazdów autonomicznych, Valeo dostosowuje swoje nowoczesne technologie do potrzeb wszystkich zainteresowanych tematem podmiotów z branży transportowej. Jednym z przykładów, prezentowanym w Hanowerze jest rozwiązanie Solid State LiDAR, umożliwiające automatyzację zadań związanych z prowadzeniem samochodów ciężarowych.

 

Valeo przedstawia także systemy bezpieczeństwa pokładowego, w tym Valeo Driver Monitoring, które mogą identyfikować kierowcę, monitorować koncentrację i szybko zapewniać właściwą kontrolę nad pojazdem, w momencie przejścia z trybu automatycznego do ręcznego.

 

Ponieważ współdzielenie pojazdów jest już powszechną praktyką w sektorze transportu drogowego, Valeo prezentuje także unikalne rozwiązanie cyfrowe, oparte na systemie wirtualnego, inteligentnego klucza (Valeo InBlue). Czyni ono udostępnianie jeszcze łatwiejszym i zapewnia niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa.

 

Targi w Hanowerze odbywają się w dniach 20-27 września 2018.

Żródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).