Indywidualne rozwiązania logistyczne dla klientów Diesel Technic | MOTOFAKTOR

Indywidualne rozwiązania logistyczne dla klientów Diesel Technic

person Adrian Januszkiewicz 14/04/2021

Działający w Kirchdorf automatyczny magazyn Diesel Technic znacząco ułatwia realizację zamówień klientów marki.

Uszkodzony pojazd oznacza przestój – zminimalizowanie tego przestoju, a tym samym utrzymanie ruchu pojazdów i firm, jest jednym z głównych celów Diesel Technic. Indywidualne rozwiązania logistyczne zapewniać mają szybkie i niezawodne dostawy części zamiennych na całym świecie.

 

Automatyczny magazyn drobnych części z technologią wahadłową działa w głównej siedzibie w Kirchdorf w Dolnej Saksonii od grudnia 2019 r. Co wydarzyło się od tamtego czasu i jakie są tego doświadczenia?

Oprócz magazynowania oszczędzającego miejsce, jesteśmy w stanie odnotować znacznie szybsze przetwarzanie zamówień, a tym samym również szybszą dostawę. Thomas Kaps dyrektor wykonawczy ds. Logistyki w Diesel Technic

 

Obecnie w magazynie przechowywanych jest około 12 000 artykułów, co stanowi około 35% asortymentu przechowywanego w Kirchdorf.

Dużo ważniejsza od liczby przechowywanych artykułów jest jednak proporcja codziennych pobrań, które można obsłużyć z kompleksu. Od momentu jego wprowadzenia wartość ta stale rośnie do ponad 70%. Ponad 500 przetworzonych linii zamówień na godzinę po raz kolejny pokazuje, że jest to opłacalna inwestycja, z której korzystają nasi klienci. Thomas Kaps

Klienci korzystają z możliwości logistycznych Diesel Technic. Dzięki zoptymalizowanym procesom odpowiednie rozwiązanie logistyczne jest oferowane praktycznie dla każdego klienta. Na przykład możesz wybrać między odbiorem z magazynu, dostawą tego samego dnia, wysyłką CEP i transportem lądowym/morskim/lotniczym.

 

W różnych lokalizacjach Grupy Diesel Technic dostępne są różne opcje dostawy – zapewnia to indywidualnie, że produkt dotrze we właściwe miejsce we właściwym czasie.

 

Oprócz zwykłej dystrybucji produktów za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych możliwe jest również dostarczenie wymaganych artykułów bezpośrednio przez Diesel Technic do warsztatu i klientów końcowych partnerów dystrybucyjnych. Odbywa się to w imieniu i na rachunek partnerów dystrybucyjnych – jest to dodatkowa usługa, która jest możliwa dzięki wysokiej dostępności artykułów i nowoczesnemu, wspomaganemu informatycznie zarządzaniu magazynem.

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).