III Konferencja MaXserwis w Łochowie | MOTOFAKTOR

III Konferencja MaXserwis w Łochowie

person Adrian Januszkiewicz 5/03/2019

W miniony weekend odbyła się już po raz trzeci konferencja sieci warsztatów MaXserwis.

Właściciele warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis spotkali się w przepięknym miejscu w skandynawskim stylu, w Folwarku Łochów, niedaleko Warszawy. Coroczne spotkanie rozpoczęło się targami zaufanych dostawców, podczas których uczestnicy mieli możliwość nie tylko zapoznać się z ich aktualną ofertą, ale także porozmawiać o aktualnych trendach na rynku aftermarket.

Wszystkich uczestników w panelu konferencyjnym przywitał Piotr Janta – Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu Auto Partner SA, który nie tylko podsumował rozwój firmy Auto Partner i trendy w motoryzacji, ale także podkreśli znaczenie sieci MaXserwis w strategii firmy.

 

Manager sieci MaXserwis Aleksander Ochęduszko podsumował intensywny rok działań sieci MaXserwis oraz przedstawił założenia na najbliższy rok. Następne mikrofon został przekazany tytularnym partnerom, który przybliżyli tematykę m.in. amortyzatorów czy miechów powietrznych w nowoczesnych pojazdach, a także Pass Thru KTS przygotowaną przez firmę Bosch.

 

Nie zabrakło także szkoleń dotyczących tematów mniej motoryzacyjnych, ale także związanych z warsztatem – m.in. jak pozyskać i szkolić mechaników czy jak wykorzystać technologię w pozyskaniu klientów warsztatu. Ta ostania prelekcja została wygłoszona przez Karola Sadaja, managera Revolut i Ubera.

Dla płci pięknej przygotowano warsztaty ze znaną stylistką Agatą Dominik, która przez długie godziny udzielała wskazówek o doborze ubrań, stylów czy kolorów.

 

Uczestnicy bankietu w pięknych strojach – panowie w białych kapeluszach, panie w czarnych szalach boa zostali powitani przez ojca chrzestnego i członków mafii, po czym podzieleni na dwie rodziny mafijne pomnażali swoje pieniądze w kasynie. Krupierzy byli rozchwytywani do późnych godzin. Zabaw, quizów czy konkursów było całe mnóstwo; pokusa zdobycia bogactwa była także olbrzymia, a wszystko połączone ze wspaniałym występem zespołu “Nocny koncert”.

Kolejna edycja konferencji za rok.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).