I edycja "Akademii Zarządzania ProfiAuto" | MOTOFAKTOR

Efektywne zarządzanie, organizacja pracy i finansów w firmie. To niektóre z tematów poruszanych w ramach I edycji "Akademii Zarządzania ProfiAuto".

Cykl merytorycznych szkoleń skierowany był do partnerów ProfiAuto, którzy chcą działać skuteczniej na konkurencyjnym rynku i rozwijać swoją działalność. W spotkaniach wzięło udział ponad 100 uczestników z 80 firm.

"Akademia Zarządzania ProfiAuto" jest dla naszych partnerów motorem napędowym do rozwoju swojej działalności, ale także do zacieśniania relacji i jeszcze większej współpracy w ramach sieci. Spotkania szkoleniowe dają możliwość wymiany doświadczeń oraz pokazują, co i w jaki sposób można zrobić, aby każda firma należąca do sieci mogła działać jeszcze skutecznej. Wiemy doskonale, że nasi partnerzy mają ogromny potencjał, dzięki któremu marka ProfiAuto tak dobrze się rozwija, a my pomagamy ten potencjał wykorzystać jeszcze lepiej. Beata Wrocławska ProfiAuto

 

Pierwsza edycja “Akademii Zarządzania ProfiAuto” została podzielona na dwa etapy, po pięć dwudniowych spotkań w każdym. Program szkoleń ułożono w taki sposób, aby przekazać partnerom najbardziej przydatne informacje, ukierunkowane na konkretne działania. W ich trakcie uczestnicy wzięli udział w części teoretycznej, którą od razu mogli wykorzystać podczas warsztatów praktycznych. Trenerzy skupili się zarówno na aspektach biznesowych, jak również na tzw. kompetencjach miękkich, związanych z zarządzeniem zespołem.

 

Podczas szkoleń biznesowych uczestnicy dowiedzieli się między innymi jak monitorować skuteczność własnych działań w oparciu o wskaźniki finansowe i ilościowe, czym jest sprzedaż aktywna, jakie zasoby mają w swoich firmach, a nad czym powinni jeszcze popracować. Otrzymywali na bieżąco konkretne zadania do wykonania z perspektywy własnej firmy tak, aby zdobytą wiedzę i poznane narzędzia wdrożyć później w codziennym zarządzaniu. W części poświęconej kompetencjom miękkim była mowa między innymi o tym, co buduje autorytet szefa w oczach pracowników, jaki jest obraz zespołu w firmie i jak dbać o jego pozytywny rozwój.

 

Partnerzy, którzy wzięli udział w pierwszej edycji cyklu pozytywnie ocenili przebieg szkoleń oraz ich formułę. Spotkania w ramach tegorocznej “Akademii Zarządzania ProfiAuto” odbyły się w Wieliczce, Ciechocinku, Radziejowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Druga odsłona już w nowym roku, a więcej informacji o niej będzie można znaleźć na stronie www.profiauto.pl.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).