Hołek w jasnych światłach na ProfiAuto Show 2018 | MOTOFAKTOR

Hołek w jasnych światłach na ProfiAuto Show 2018

person Redakcja 5/07/2018

Na jubileuszowej edycji targów ProfiAuto Show 2018, jak co roku goście stoiska Philips mogli liczyć na praktyczną prezentację aktualnej oferty oświetlenia samochodowego i lamp roboczych.

Ekspozycja stoiska Philips przygotowana została pod hasłem “Bezpieczeństwo, które widać”. Było to nawiązanie do roli oświetlenia pojazdów mechanicznych w ruchu drogowym. Pod marką Philips dostępne są żarówki do motocykli, samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, autobusów, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Ich uzupełnieniem są elementy oświetlenia przeznaczone do wnętrza kabiny pasażerskiej.

 

Wśród prezentowanych produktów nie mogło zabraknąć rynkowych nowości – żarówek Philips RacingVision oraz gamy retrofitów Philips Ultinon LED i Philips X-tremeUltinon LED.

Mamy już kalendarzowe lato, zaczęły się wakacje - a tym samym warsztaty odnotowują więcej zleceń związanych z przeglądem samochodu przed podróżą na urlop. Jednym z żelaznych punktów na tej liście jest oświetlenie pojazdu, stąd mechanicy z dużym zainteresowaniem oglądali ekspozytory z naszymi żarówkami. Dzięki nim można było porównać standardowe żarówki samochodowe, które cechuje jaśniejsze, o dłuższej wiązce, światło. Wbrew pozorom to ważne również podczas jazdy w słoneczne dni, szczególnie gdy pojazd znajduje się na granicy światła i cienia. Wioletta Pasionek Lumileds Polska, producent i dystrybutor oświetlenia samochodowego Philips

 

Druga część stoiska poświęcona była prezentacji lamp roboczych, bez których trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie samochodowym. Philips proponuje wiele takich modeli – od kieszonkowej latarki, poprzez przyczepianą za pomocy magnesu lub obrotowego uchwytu lampy, do profesjonalnego zestawu MDLS CEI przeznaczonego dla lakierników. W tym roku zadebiutowała nowa linia produktów dla warsztatowców – Philips EcoPro, która miała swoją premierę właśnie na ProfiAuto Show.

Każdy mechanik chce mieć komfortowe warunki pracy, a takie osiąga między innymi dzięki korzystaniu z lamp roboczych. Nasze produkty chwalone były za ergonomię, hybrydowe zasilanie oraz jakość wykonania. Bardzo ważną ich cechą jest źródło światła, w naszym przypadku to diody LED. Zapewniają one jasne, zbliżone do dziennego, światło, które jest neutralne dla ludzkiego wzroku. Wioletta Pasionek Lumileds Polska

 

W sobotę gościem specjalnym na stoisku Philips był utytułowany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. Była to idealna okazja do rozmów, pamiątkowych zdjęć oraz zdobycia autografu. Popularny Hołek towarzyszył także podczas konkursu zorganizowanego dla publiczności. Każde pytanie i odpowiedź nie pozostało bez dodatkowego komentarza tego doświadczonego kierowcy, a moment wręczania nagród był niezapomnianym przeżyciem dla zwycięzców. Oprócz żarówek i lamp roboczych Philips przygotował także piłki nożne, co było nawiązaniem do odbywającego się w Rosji Mundialu.

Na naszym stoisku podczas ProfiAuto bardzo dużo się działo, cieszy przede wszystkim duże zainteresowanie mechaników naszą ofertą. Wielu z nich korzystało z obecności naszych ekspertów i możliwości zadawania, nieraz trudnych, pytań technicznych. Chociaż dopiero co rozpoczęło się lato, myślimy już o przygotowaniach do sezonu jesiennego. Wprowadzimy kilka nowości, które zaprezentujemy we wrześniu na Automechanice we Frankfurcie. Wioletta Pasionek Lumileds Polska

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).