„Hołek” o Brecku, rajdach i Kubicy | MOTOFAKTOR

"Hołek" o Brecku, rajdach i Kubicy

person Adrian Januszkiewicz 29/11/2019

Krzysztof Hołowczyc, podczas podsumowania ostatniej akcji promocyjnej organizowanej przez Lumag, udzielił wywiadu.

Firma Lumag przeprowadziła niestandardową akcję dla najlepszych sprzedawców klocków hamulcowych swojej flagowej marki – Breck. Uczestnicy specjalnego spotkania nie tylko spotkali się z Krzysztofem Hołowczycem, ale też mieli okazję przejechać się z mistrzem po trasie prawdziwego, rajdowego Odcinka Specjalnego: Różynka – Jankowo pod Olsztynem. Co ciekawe, „Hołek”, będący ambasadorem klocków Breck – chwilę po bardzo emocjonujących przejazdach – udzielił spokojnie, bardzo ciekawego wywiadu.

 

To była rozmowa nie tylko o ściganiu się i nie tylko o samochodach. Było wiele o życiu, o poświęceniu, o rodzinie. Z materiału wideo można się dowiedzieć m.in. co „Hołek” myśli o powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1, o fińskim stylu jazdy i radach jakie dostał od samego Juhy Kankkunena.

Źródło: Lumag

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).