Hiszpański oddział Axalta wśród najlepszych pracodawców | MOTOFAKTOR

Hiszpański oddział Axalta wśród najlepszych pracodawców

person Adrian Januszkiewicz 20/03/2020

Axalta została uznana za jednego z 30 najlepszych pracodawców w kategorii średnich przedsiębiorstw (50–500 pracowników) rankingu Best Workplaces 2020.

Axalta znalazła się w tym rankingu już drugi rok z rzędu. Najsilniejszą stroną hiszpańskiego oddziału Axalta, jak podkreślają sami pracownicy, jest tworzenie pozytywnej atmosfery, która sprzyja współpracy pomiędzy pracownikami, co przekłada się na lepszą wydajność całej organizacji.

 

Dodatkowo, firma zapewnia swoim pracownikom niezależność, dzięki czemu mogą swobodnie rozwijać się i wdrażać nowe, lepsze metody pracy. Jednocześnie firma zachęca pracowników do nieustannego dbania o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

 

Hiszpański oddział Axalta prowadzi szereg inicjatyw promujących współpracę, dobrobyt i innowacyjność wśród pracowników. Są to między innymi regularne akcje zdrowotne i lifestyle’owe, program mentorski ułatwiający pracownikom z zagranicy integrację z zespołem oraz program zachęcający młodych pracowników z całej firmy do dzielenia się swoją wizją oraz rozwiązaniami dla istotnych projektów biznesowych.

To nasi pracownicy stoją za sukcesem hiszpańskiego oddziału Axalta. Nasza firma opiera się na kulturze zaufania, a na każdym etapie cenimy sobie innowacyjność. Efekty widać w skuteczności naszego procesu wdrażania nowych pracowników oraz w zaufaniu, jakim menedżerowie darzą swoje zespoły. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać najlepsze efekty na rzecz firmy i klientów. Carmen Gonzalez Asturias Centre Leader i Managing Director Axalta w Hiszpanii
Staramy się nieustannie szkolić pracowników, doskonalić nasze procesy i rozwiązania. Ta nagroda dowodzi, że jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia kultury, w której pracownicy rozwijają się na szczeblu osobistym i zawodowym, a także cementuje pozycję firmy Axalta jako lidera rynku. Juan Antonio Rodríguez Axalta Human Resources Leader na Hiszpanię, Portugalię i Włochy

 

Ranking Best Workplaces obejmuje firmy wyłonione głównie na podstawie odpowiedzi pracowników w badaniu Trust Index, które stanowi część procesu certyfikacji organizacji Great Place to Work i odpowiada za dwie trzecie oceny. Pozostała jedna trzecia oceny składa się z Culture Audit – dogłębnej analizy kultury organizacyjnej rozpatrywanej z punktu widzenia pracy i regulaminów działu kadr.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).