Historia firmy Moto-Profil w grze komputerowej | MOTOFAKTOR

Historia firmy Moto-Profil w grze komputerowej

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2018

Dynamiczna stylistyka, komputerowe wizualizacje i osoby reprezentujące najważniejsze fakty z historii firmy – to podstawowe założenia filmu przygotowanego na jubileusz Moto-Profil.

Materiał utrzymany jest w konwencji gry, w której „enter” 25 lat temu nacisnął prezes firmy, Piotr Tochowicz.

 

Głównymi bohaterami filmu są przedstawiciele zarządu oraz pracownicy Moto-Profil, którzy pewnym i dynamicznym krokiem przeprowadzają oglądających przez opowieść o rozwoju i podejmowaniu kolejnych wyzwań. Tłem dla aktorów są animowane, komputerowe wizualizacje, prezentujące kroki milowe w funkcjonowaniu firmy: pierwszą siedzibę, pozyskiwanie kolejnych partnerów handlowych, wejście na zagraniczne rynki, członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach, powstanie marki ProfiAuto, organizację pierwszych targów motoryzacyjnych, powstanie sieci ProfiAuto Serwis, nową siedzibę firmy i jej dalszą rozbudowę, liczne nagrody i wyróżnienia, dynamiczny rozwój systemu dystrybucji i wreszcie 25-lecie dystrybutora.

Osiągnęliśmy rynkowy sukces między innymi dlatego, że do wielu rzeczy podchodzimy niestandardowo i z dużym dystansem – stąd wybór konwencji gry komputerowej. Przy każdej okazji podkreślamy jednak, że najważniejsi są dla nas ludzie. To oni stanowią wspólny mianownik dla 25 lat, które przeszły do historii i pomysłów, których realizacja wciąż jest przed nami. Bogumił Papierniok wiceprezes zarządu firmy Moto-Profil

 

Premiera filmu miała miejsce 22 września podczas Konferencji Partnerów Handlowych Moto-Profil.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).