Highway International na targach Automechanika we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

Highway International na targach Automechanika we Frankfurcie

person Redakcja 23/08/2018

Highway International weźmie udział w targach reprezentując część koncernu AVA Quality Cooling.

Na swoim stoisku nr B36 w hali 6.2 Highway International zaprezentuje chłodnice firmy TitanX przeznaczone na pierwszy montaż do samochodów ciężarowych, produkty o szerokim zastosowaniu w samochodach ciężarowych i użytkowych m.in.: układy recyrkulacji spalin (EGR), zbiorniki wyrównawcze, sprzęgła wiskotyczne czy kondensatory a także ofertę do pojazdów off-road.

 

Udział w targach będzie pierwszą oficjalną okazją, aby zaprezentować zespół reprezentujący AVA Central & Eastern Europe (AVA CEE). Firma planuje do końca roku wprowadzić do oferty kompletny katalog części z zakresu chłodzenia i klimatyzacji sprzedawanych na świecie pod marką AVA Quality Cooling. Tym samym zaoferuje dystrybutorom produktów chłodzenia silników i klimatyzacji najszerszy i najnowocześniejszy asortyment na rynku IAM.

 

Źródło: Highway International

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).