Herth+Buss kolejnym Preferowanym Dostawcą Nexusa

person Adrian Januszkiewicz 25/11/2019

Herth+Buss umacnia swoją międzynarodową obecność w sieci sprzedaży, nawiązując globalne partnerstwo z Nexus Automotive International Group.

Nexus Automotive International ma ponad 1600 punktów sprzedaży na pięciu kontynentach iw 145 krajach. Grupa Nexus, posiadająca 148 akcjonariuszy, generuje obrót w wysokości ponad 17,5 miliarda euro, co stanowi duży potencjał dla Herth+Buss. Ponadto Nexus oferuje nowe podejścia i pomysły promujące sukces dostawców motoryzacyjnych przy pomocy innowacyjnych globalnych usług i lokalnego wsparcia.

 

Herth+Buss to średniej wielkości firma rodzinna z Niemiec, która ma za sobą ponad 90 lat udanej historii. Inne spółki zależne mają siedzibę w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Tajemnica sukcesu firmy polega na wyjątkowej jakości produktu, szerokiej ofercie usług i wynikającej z tego wieloletniej lojalności klientów. Certyfikowani dostawcy i kompetentne zarządzanie logistyczne zapewniają dostępność części na poziomie 95%.

 

Marka Herth+Buss obejmuje dwie linie produktów Elparts i Jakoparts. Elparts oferuje szeroką gamę produktów dla samochodów osobowych i dostawczych z ponad 9200 częściami specjalnymi. Jakoparts specjalizuje się w japońskich i koreańskich modelach pojazdów.

Cieszymy się z naszej nowej współpracy z Nexus Automotive i planowanej wspólnej ekspansji biznesu. Jest to kolejny ważny krok w kierunku rozwoju naszej udanej internacjonalizacji. Cieszymy się na myśl o partnerstwie w celu współpracy na niezwykle dynamicznym rynku w perspektywie długoterminowej. Michael Lauxmann dyrektor ds. Sprzedaży eksportowej w firmie Herth + Buss

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).