Hella z nagrodą za system zarządzania akumulatorami

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2019

Hella znalazła się wśród laureatów nagrody "Automotive Innovations Awards 2019" w kategorii Powertrtain.

Hella otrzymała nagrodę “Automotive Innovations Award 2019” w kategorii Powertrain, wspólnie z Centrum Zarządzania Motoryzacją (CAM) oraz firmą audytorską i konsultingową PwC. Decydującym czynnikiem w tym procesie był nowy system zarządzania akumulatorami o podwójnym napięciu, zaprojektowany przez HELLA specjalnie dla segmentu kompaktowego i średniego. Dzięki temu rozwiązaniu pojazdy z silnikami spalinowymi można przekształcić w łagodne pojazdy hybrydowe. Dostawcy przesłali ponad 337 innowacji, a cztery nagrody zostały przyznane przez specjalistyczny panel.

Cieszymy się z nagrody Automotive Innovations Award. Nie tylko podkreśla ona, jak ważne są nasze zobowiązania w zakresie elektromobilności, ale także szczególnie nagradza prace rozwojowe zespołu Hella. Hybrydyzacja za pomocą systemów 48-woltowych oferuje ogromny potencjał oszczędności emisji CO2. System zarządzania bateriami pomoże wprowadzić ten pomysł w życie, szczególnie w klasie kompaktowej i średniej klasy. dr Markus Richter rzecznik prasowy Helli

 

Hella kompleksowo wspiera klientów na drodze do elektromobilności i oferuje jako dostawca podsystemów produkty, które wspierają wszystkie etapy elektryfikacji w motoryzacji. Hella opracowała system zarządzania akumulatorami, szczególnie dla łagodnych pojazdów hybrydowych w segmencie kompaktowym i średnim. Łączy konwencjonalne, oddzielne elementy rdzeniowe hybrydyzacji 48 V (bateria 48 V, bateria 12 V i przetwornica DC/DC) w jednym produkcie z przestrzenią opakowania konwencjonalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego. W zależności od zastosowania pojemność zainstalowanych akumulatorów litowo-jonowych jest szczególnie wykorzystywana w układzie elektrycznym pojazdu 12 V lub 48 V.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.