Hella Pagid stale rozszerza ofertę produktową | MOTOFAKTOR

Hella Pagid stale rozszerza ofertę produktową

person Adrian Januszkiewicz 14/11/2019

Szeroka oferta Hella Pagid produktów obejmuje pojazdy od klasy kompaktowej po lekkie samochody dostawcze, a także pojazdy elektryczne i hybrydowe.

Hella Pagid, specjalizująca się w dziedzinie układów hamulcowych dla niezależnego rynku części zamiennych, działająca we wspólnym przedsiębiorstwie z TMD Friction i Hellą, oferuje jako dostawca pełnego asortymentu ponad 14 000 części zamiennych do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych.

 

Oprócz części zużywających się, hydrauliki hamulcowej oraz płynów/chemikaliów, bogata oferta Hella Pagid obejmuje również akcesoria do wszystkich modeli pojazdów. Obsługuje prawie 100% z nich w Europie pod względem klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych.

Nasze twierdzenie jest jasne: chcemy być wiodącym w pełnym zakresie dostawcą wszystkich produktów związanych z hamulcami na niezależnym rynku części zamiennych, wspierając naszych klientów na całym świecie w najlepszy możliwy sposób dzięki artykułom oferującym najwyższą jakość i wysoką dostępność. Thomas Gorkow dyrektor ds. Zarządzania produktem i marketingu w Hella Pagid

 

Portfolio zacisków hamulcowych zostało w związku z tym poszerzone w 2019 r. o kolejne 987 referencji, a całkowita liczba pojazdów przekroczyła 19 milionów. Zakres obejmuje teraz ok. 2000 zacisków hamulcowych Reman. Dotyczy to ekologicznych regenerowanych zacisków hamulcowych. Oprócz zacisków hamulcowych Reman, Hella Pagid oferuje 112 nowych zacisków, które są dostarczane wraz z akcesoriami premium. Zakres klocków hamulcowych został również rozszerzony. Obejmuje teraz 757 dodatkowych referencji dla ponad 8,5 miliona pojazdów na całym świecie. Tutaj Hella Pagid oferuje 2100 klocków hamulcowych, które są produkowane w zakładach  TMD Friction.

 

Portfolio tarcz hamulcowych zostało również rozszerzone o 299 zastosowań dla ponad 7 milionów pojazdów na całym świecie, dzięki czemu całkowity zakres tarcz hamulcowych przekracza obecnie 2600 pozycji. Niektóre z tych nowych tarcz hamulcowych mają zwiększony poziom węgla (wysoka zawartość węgla), dzięki czemu są szczególnie sprężyste, ponieważ skład materiału charakteryzuje się szybkim rozpraszaniem ciepła.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).