Hella Pagid: pełne portfolio produktów i superauto na Automechanice 2018 | MOTOFAKTOR

Hella Pagid: pełne portfolio produktów i superauto na Automechanice 2018

person Adrian Januszkiewicz 2/08/2018

Ponad 14 000 artykułów dostępnych w zakresie części zużywających się, hydrauliki hamulcowej, cieczy i akcesoriów dla warsztatów zprezentuje Hella Pagid na targach Automechanika we Frankfurcie.

Hella Pagid przedstawi swoją obszerną ofertę komponentów i akcesoriów do hamulców (hala 9, stoisko A88) podczas tegorocznej Automechaniki, wiodących międzynarodowych targów części zamiennych do pojazdów. Targi odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 11 do 15 września 2018 r. Firma zaprezentuje również swoje rozszerzone portfolio w zakresie zacisków hamulcowych.

 

Poza tym  pojawi się również Ferrari 458 GT3 zespołu “racing one”. Od początku 2018 r. Hella Pagid jest głównym sponsorem zespołu z siedzibą w Andernach. Ferrari jest używane w serii wyścigów VLN Endurance Championship Nürburgring i był klasyfikowany na 1. miejscu przez ostatnie 6 lat. Ten sukces został dowieziony również w tym roku: “racing one” jest obecnie na szczycie tabeli. W pierwszych trzech biegach sezonu zespół zdobył pierwsze miejsce na słynnej Północnej Pętli Nürburgringu (“Zielonego Piekła”). Wyścig, który trwa nawet do 6 godzin stanowi kumulację najbardziej wymagających zakrętów dla kierowców i ich maszyn.

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).