Hella: oświetlenie do kamperów na targach w Dusseldorfie | MOTOFAKTOR

Hella: oświetlenie do kamperów na targach w Dusseldorfie

person Adrian Januszkiewicz 13/08/2018

W dniach 25 sierpnia - 2 września Hella zaprezentuje swoje szerokie portfolio produktów na Caravan Salon 2018 w Dusseldorfie.

Seria lamp modułowych Shapeline stanie się główną atrakcją stoiska. Obejmuje wiele funkcji oświetleniowych, od świateł cofania i tylnych świateł przeciwmgłowych poprzez znaczniki boczne i światła obrysowe, po światła pozycyjne i do jazdy dziennej. Shapeline jest dostępna w dwóch różnych wersjach: klasycznej linii prostej „Tech Design” i dynamicznie zakrzywionej „Style Design”. Pod hasłem „Zaprojektuj swoje światło”, każdy przód, strona i tył pojazdu serii mogą być indywidualnie zaprojektowane przy użyciu konfiguratora online Hella Shapeline.

 

Aby uzyskać możliwie najlepsze oświetlenie poza tradycyjnym polem kempingowym, Hella oferuje różne światła sygnalizacyjne i lampy pomocnicze. Reflektor BL 470 Diffuse Flood o mocy 3600 lumenów zapewnia mocne oświetlenie terenowe o zbliżonym zasięgu, porównywalne z iluminacją na budynkach. Najważniejszym czynnikiem jest nieprzejrzysta soczewka pokrywająca, która rozprasza światło w sposób jednorodny i na dużą skalę. Reflektor można zamontować z boku pod markizą lub z tyłu pojazdu, zapewniając optymalną widoczność podczas załadunku i rozładunku. Dodatkowa zaleta: pomimo mocnego strumienia świetlnego zużycie energii wynosi zaledwie 36 watów. RokLUME 380 N ma specjalny zasięg światła do 400 metrów. Hella opracowała go specjalnie do zastosowań terenowych. Lampa pomocnicza o mocy 7800 lumenów, odporna na pęknięcia obudowa i powłoka NanoSafe nadają się do każdego zastosowania.

 

Jednostka sterująca lamp LED monitorująca funkcje oświetleniowe i która zostanie zaprezentowana na Caravan Salon po raz pierwszy będzie wyraźnym akcentem w dziedzinie elektroniki. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: podstawowa jednostka sterująca umożliwia wymagany prawnie monitor awarii kierunkowskazu. Jednostka premium zapewnia również wygodny monitoring wszystkich dodatkowych funkcji oświetleniowych i może dodatkowo zmierzyć zapotrzebowanie na energię reflektora lub światła LED. Jego konstrukcja jest wodoodporna i pyłoszczelna, ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i długą gwarancję żywotności.

 

Na targach Caravan Salon 2018 Hella będzie obecna na stoisku A03 w hali 13.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).