Hella: kody QR na opakowaniach produktów Behr Hella Service | MOTOFAKTOR

Hella: kody QR na opakowaniach produktów Behr Hella Service

person Redakcja 15/06/2018

Behr Hella Service będzie odtąd umieszczać kod QR na etykietach wszystkich opakowań produktów.

W ten sposób wszystkie informacje o produkcie będą dostępne bezpośrednio w smartfonie, na przykład przy regale magazynowym w sklepie lub warsztacie. Informacje obejmują aktualne ilustracje, zastosowania w pojazdach oraz numery OE z katalogu online. Po zeskanowaniu kodu można także łatwo pobrać zdjęcia 360°, karty bezpieczeństwa, a także instrukcje montażu. Ponadto wszystkie informacje są dostępne w 18 językach. Do odczytywania kodów jest potrzebny tak zwany skaner QR, który jest dostępny bezpłatnie w sklepie Google Play lub w App Store. Instaluje się go bezpośrednio na smartfonie jako aplikację.

 

Behr Hella Service umieściła kody QR nie tylko na opakowaniach, ale także w niedawno opublikowanym katalogu “Systemy termiczne samochodów użytkowych i dostawczych”, co pozwala mieć w każdym miejscu dostęp do ważnych informacji. Wkrótce ukażą się kolejne katalogi z kodami QR. W ten sposób aktualne informacje o produktach będzie można znajdować w przyszłości jeszcze szybciej.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).