Hella i Minth tworzą spółkę joint venture w Chinach | MOTOFAKTOR

Hella i Minth tworzą spółkę joint venture w Chinach

person Adrian Januszkiewicz 22/06/2020

Nowo powstała spółka joint venture Hella Minth Jiaxing Automotive Parts Co. Ltd. ma promować rozwój, produkcję i marketing radomów i podświetlanych logo.

Radomy, które będą produkowane przez spółkę Hella Minth Jiaxing Automotive Parts Co. Ltd. to przepuszczalne osłony dla systemów radarowych, które mogą być produkowane w specjalnych designach zgodnie z wymaganiami klienta. Obie firmy tworzące joint venture są już aktywne w tej dziedzinie.

 

Spółka joint venture będzie finansowana przez obu partnerów w równych częściach. Ma ona zakład produkcyjny w Jiaxing i zasięg międzynarodowy, początkowo koncentrując się na rynku chińskim. Z zastrzeżeniem zgody odpowiednich organów antymonopolowych rozpoczęcie działalności nowej spółki joint venture planowane jest na jesień br.

Wraz ze wzrostem penetracji rynku przez systemy radarowe wspomagające kierowcę popyt na radom również będzie stale wzrastać. Radomy oferują producentom pojazdów szeroką gamę możliwości różnicowania, ponieważ można je ustawiać na różne sposoby, podobnie jak logo. Jako Hella działamy w tej dziedzinie od wielu lat, będąc liderem technologicznym. Współpracując z Minth, chcemy dalej rozwijać naszą działalność na arenie międzynarodowej. dr Frank Huber dyrektor zarządzający odpowiedzialny za dział oświetlenia w firmie Hella
Hella i Minth dzielą podobną kulturę korporacyjną i doskonale się uzupełniają. Z jednej strony istniejąca technologia Minth w radomach została doceniona przez wielu producentów OE i otrzymywał zamówienia od wielu międzynarodowych klientów. Z drugiej strony, Hella posiada wysoki poziom wiedzy technologicznej w branży. Partnerstwo będzie zatem promować rozwój w dziedzinie radomów i podświetlanych logo w najlepszy możliwy sposób. W związku z tym spółka joint venture stanowi dla nas ważny kamień milowy. Binbo Chen dyrektor generalny Grupy Minth

 

W tym celu Minth wniesie swoje obecne zdolności produkcyjne (w tym już istniejące produkcje seryjne) do nowego wspólnego przedsięwzięcia. Spółka joint venture powstanie w Jiaxing w Chinach, w jednym z istniejących zakładów produkcyjnych Minth i początkowo zatrudni około 80 osób.

 

Zdolności produkcyjne będą stale zwiększane w ciągu następnego roku, aby sprostać oczekiwanemu rozwojowi branży radomowej i rosnącym wymaganiom globalnie działających producentów samochodów.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).