Hella i Bartosz Ostałowski łączą siły | MOTOFAKTOR

Hella i Bartosz Ostałowski łączą siły

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2020

Bartosz Ostałowski za pomocą swojej strony na Facebooku oficjalnie poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Hella na ten rok.

Jednym z elementów partnerstwa obu stron będzie zamontowanie najnowszego ledowego oświetlenia Hella w BMW E92, w którym Bartosz Ostałowski chce walczyć w tym roku o tytuł Mistrza Polski.

 

Poniżej materiał wideo ogłaszający partnerstwo Helli z Bartoszem Ostałowskim:

 

Hella i Bartosz Ostałowski łączą siły!

Mam dla Was mega newsa! 🔥🔥 W tym sezonie moim Partnerem zostaje marka HELLA – kultowy już producent m.in. reflektorów i elektroniki. 💡 W moim BMW E92 zamontujemy oczywiście najnowsze ledowe oświetlenie HELLA, które – mam nadzieję – wyznaczy nam kierunek do mistrzostwa Polski.🏆 Witamy na pokładzie! Bardzo cieszymy się, że jesteście z nami i dziękujemy za zaufanie! 😍#światło #łączymysiły #Hella #NiemożliweNieIstnieje

Posted by Bartosz Ostałowski on Mánudagur, 23. mars 2020

 

Źródło: Bartosz Ostałowski

Zdjęcie główne: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).