Hella i AEye rozszerzają współpracę | MOTOFAKTOR

Hella i AEye rozszerzają współpracę

person Adrian Januszkiewicz 9/01/2019

Współpraca między Hellą a AEye obejmuje rozwój czujników LiDAR i systemu iDAR. Pierwsze wyniki są już demonstrowane na targach CES.

Hella, jeden z wiodących dostawców oświetlenia i elektroniki motoryzacyjnej na świecie, oraz AEye, światowy lider w dziedzinie systemów sztucznej percepcji i twórca systemu iDAR, dążą do rozszerzenia strategicznego partnerstwa w celu dostarczenia spersonalizowanych rozwiązań wykrywania i percepcji dla ADAS i jazdy zautomatyzowanej (AD) w oparciu o technologię iDAR AEye. Obie strony połączą swoje uzupełniające się know-how i możliwości w swoich dziedzinach.

 

System sztucznej percepcji iDAR firmy AEye jest liderem w branży pod względem zasięgu i szybkości skanowania w przypadku LiDAR-u motoryzacyjnego. iDAR to nowa forma inteligentnego gromadzenia danych, która łączy 1550 nanometrów (nm), zwinny LiDAR z lekką kamerą HD i wbudowaną sztuczną inteligencją, aby inteligentnie rejestrować dane na poziomie czujnika. Hella wprowadzi swoje wysokie kompetencje w dziedzinie oprogramowania software i przetwarzania obrazu, jak również doświadczenia z branży motoryzacyjnej i industrializacji w całym łańcuchu dostaw, aby wykorzystać i rozszerzyć tę platformę. Ten wspólny wysiłek na rzecz rozwoju ma przynieść najlepsze w swojej klasie rozwiązania ADAS poziomu 3 dla globalnych producentów OEM w branży motoryzacyjnej. AEye i Hella prezentują pierwsze wyniki swojej dotychczasowej współpracy na targach CES 2019 w Las Vegas, od 8 do 11 stycznia 2019 r. (Stoisko nr 2100, Centrum Kongresowe Westgate).

Hella jest idealnym strategicznym partnerem dla AEye, ponieważ zależy nam na możliwościach szerokiej produkcji, aby sprostać zapotrzebowaniu naszych partnerów OEM. Hella ma znakomite doświadczenie w pracy z producentami OEM i oczekuję wspaniałych efektów synergii, gdyż chcemy rozszerzyć możliwości percepcji nowej generacji, które zaspokoją ich potrzeby zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Blair LaCorte prezes AEye
Hella aktywnie promuje trend w kierunku jazdy zautomatyzowanej. Współpraca z AEye zapewni nam dodatkowe możliwości w zakresie wprowadzania nowych funkcji rozwiązań ADAS i jazdy zautomatyzowanej, które zredefiniują wydajność. Frank Petznick odpowiedzialny za dział jazdy zautomatyzowanej w Hella

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).