Hella Gutmann i SAG chcą zacieśnić współpracę | MOTOFAKTOR

Hella Gutmann i SAG chcą zacieśnić współpracę

person Adrian Januszkiewicz 6/03/2019

Swiss Automotive Group (SAG) zwiększa sprzedaż sprzętu warsztatowego i diagnostycznego Hella Gutmann w Austrii i Szwajcarii.

Hella Gutmann Solutions i Swiss Automotive Group (SAG) zamierzają zintensyfikować współpracę. Obie firmy podpisały już odpowiednią umowę. Planuje się, że SAG przejmie dystrybucję sprzętu warsztatowego i diagnostycznego, a także usługi Hella Gutmann Solutions w Austrii i Szwajcarii. Jednocześnie szwajcarska spółka zależna Hella Gutmann i związana z nią jednostka handlowa w Austrii (łącznie 11 pracowników) zostaną przeniesione do grupy SAG. Transakcja podlega zatwierdzeniu przez odpowiednie organy antymonopolowe. Ma się zakończyć na początku maja tego roku.

Poprzez wzmocnienie dystrybucji produktów warsztatowych i diagnostycznych Helli Gutmann, możemy dalej rozwijać naszą wiodącą pozycję na rynku w Austrii i Szwajcarii. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom dodatkową, wartość dodaną, oferując zakres usług z jednego źródła i poszerzając naszą ofertę o nowe kursy szkoleniowe i wsparcie techniczne. Sandro Piffaretti Delegat Zarządu grupy SAG
Branża warsztatowa i diagnostyczna ma ogromne znaczenie strategiczne dla rynku wtórnego firmy Hella. Dlatego cieszymy się, że firma SAG jest po naszej stronie silnym partnerem dla naszej działalności biznesowej w Austrii i Szwajcarii. Nowa struktura pozwoli nam znacząco poprawić dostęp do rynku i otworzyć dodatkowe możliwości rozwoju. dr Andreas Habeck odpowiedzialny za niezależny rynek części zamiennych i branżę warsztatową w firmie Hella

 

Źródło: SAG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).