Hella BHAP Electronics rozpoczęła produkcję w Chinach | MOTOFAKTOR

Hella BHAP Electronics rozpoczęła produkcję w Chinach

person Adrian Januszkiewicz 10/01/2020

Spółka joint venture Hella BHAP Electronics oficjalnie rozpoczęła działalność w nowo otwartym zakładzie w chińskim Zhenjiang.

Na powierzchni produkcyjnej 7 000 metrów kwadratowych pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się w Zhenjiang seryjna produkcja jednostek sterujących do dachów fotowoltaicznych. Produkcja komponentów do elektroniki oświetleniowej rozpocznie się za kilka miesięcy. Następnie portfolio produkcyjne będzie stopniowo rozszerzane o dodatkowe produkty z zakresu zarządzania energią i wspomagania kierowcy. Odpowiednia wiedza specjalistyczna jest już rozwijana.

 

Początkowo klientami Hella BHAP Electronics będą głównie spółki grupy BAIC. Następnie baza klientów zostanie rozszerzona na rynek chiński i światowy. Spółka joint venture zatrudnia obecnie około 65 pracowników; liczba ta ma być stale zwiększana w trakcie kolejnych etapów ekspansji.

W kontekście zmian w branży innowacyjne myślenie i szczera współpraca z partnerami są kluczowymi dźwigniami dla udanego dalszego rozwoju firm motoryzacyjnych. Dlatego BHAP będzie nadal pogłębiać współpracę z firmą Hella i wprowadzamy wynikające z tego synergie we wspólne przedsięwzięcie w dziedzinie elektroniki. W ten sposób wzmocnimy jego wyniki zarówno na rynku chińskim, jak i globalnym, z obopólnymi korzyściami i wspólnie kształtując mobilność przyszłości. Xu Xiaojiang wiceprezes BHAP
Siła wspólnego przedsięwzięcia Hella BHAP Electronics opiera się nie tylko na połączeniu wiedzy technologicznej i bezpośredniego dostępu do rynku. W rezultacie wygrywają wszyscy zaangażowani partnerzy. Jako firma Hella umacniamy naszą obecność na rynku chińskim zgodnie z naszą strategią: w Chinach dla Chin. Jörg Brandscheid odpowiedzialny za działalność elektroniczną HELLA w Chinach

 

Hella jest obecna w Chinach od prawie trzech dekad. Firma jest obecnie tam reprezentowana przez 16 firm (w tym 5 typu joint venture) i zatrudnia ponad 5500 osób. W roku podatkowym 2018/2019 Hella wygenerowała sprzedaż w Chinach o wartości ponad 800 milionów euro.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).