Hart opuścił Nexusa | MOTOFAKTOR

Hart opuścił Nexusa

person Adrian Januszkiewicz 3/07/2020

Wraz z końcem czerwca firma Hart przestała być członkiem sieci Nexus Automotive Central Europe i Nexus Automotive International.

Przypominamy, że firma Hart dołączyła do sieci Nexus na początku kwietnia zeszłego roku. Przyczyny odejścia nie zostały oficjalnie podane.

 

Firma Hart została założona w 1990 r. Jej główna siedziba i magazyn centralny znajdują się w Opolu. Ma charakter ogólnopolski i zajmuje się dystrybucją części do samochodów zachodnich, japońskich i koreańskich oraz konfekcjonowaniem części pod własną marką. Obecnie posiada 21 oddziałów, zaawansowaną sieć IT oraz wysokiej klasy programy szkoleniowe.

 

Hart był jedną z kilku polskich firm należących do sieci Nexus. Na przestrzeni ostatnich lat do międzynarodowej sieci dołączały takie polskie firmy jak Auto Land PolskaAutosInter Land, Inter PartsInter-Team (przejęty przez Mekonomen należący do LKQ), Motogama i Auto Euro.

 

Nexus Automotive International jest to międzynarodowa grupa zakupowa z główną siedzibą w Genewie, która rozpoczęła swoją działalność w lutym 2014 roku. Celem Nexus Automotive International jest osiągnięcie agresywnego wzrostu na całym świecie, bez szczególnych ograniczeń kanałów i terytoriów oraz silnej ogólnej obecności w szybko rozwijających się rynkach takich tak Afryka, Bliski Wschód, Stany Zjednoczone, Ameryka Łacińska i Azja-Pacyfik. N! zamierza się również skupić na dystrybutorach mniejszych oraz średniej wielkości.

 

Źródło: Nexus

 

Zdjęcie główne: Hart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).