Hart dołącza do sieci Nexus | MOTOFAKTOR

Hart dołącza do sieci Nexus

person Adrian Januszkiewicz 2/04/2019

Hart jako kolejna polska firma dołącza do sieci Nexus Automotive International.

Firma Hart została założona w 1990 r. Jej główna siedziba i magazyn centralny znajdują się w Opolu. Ma charakter ogólnopolski i zajmuje się dystrybucją części do samochodów zachodnich, japońskich i koreańskich oraz konfekcjonowaniem części pod własną marką. Obecnie posiada 21 oddziałów, zaawansowaną sieć IT oraz wysokiej klasy programy szkoleniowe.

 

Hart dołączył jako kolejna polska firma do sieci Nexus. Na przestrzeni ostatnich lat do międzynarodowej sieci dołączały takie polskie firmy jak Auto Land Polska, Autos, Inter Land, Inter Parts, Inter-Team (niedawno przejęty przez Mekonomen należący do LKQ), Motogama i Auto Euro.

 

Nexus Automotive International jest to międzynarodowa grupa zakupowa, , z główną siedzibą w Genewie, która rozpoczęła swoją działalność w lutym 2014 roku. Celem Nexus Automotive International jest osiągnięcie agresywnego wzrostu na całym świecie, bez szczególnych ograniczeń kanałów i terytoriów oraz silnej ogólnej obecności w szybko rozwijających się rynkach takich tak Afryka, Bliski Wschód, Stany Zjednoczone, Ameryka Łacińska i Azja-Pacyfik. N! zamierza się również skupić na dystrybutorach mniejszych oraz średniej wielkości.

 

Źródło: Nexus

 

Zdjęcie główne: Hart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).