Hankook przedłuża współpracę z Realem Madryt | MOTOFAKTOR

Hankook przedłuża współpracę z Realem Madryt

person Adrian Januszkiewicz 22/01/2020

Hankook na początku nowej dekady rozszerza globalne partnerstwo z klubem Real Madrid C.F. do roku 2023.

Wydarzenie to odbyło się na stadionie Santiago Bernabéu, gdzie w 2016 roku położono podwaliny pod sponsoring Hankook. Od teraz producent opon będzie posiadać przez cały sezon wyłączne prawa do prominentnego, głównego wyświetlacza LED, co pozwoli marce uzyskać większy zasięg lokalny i międzynarodowy. Firma Hankook Tire będzie ponadto nadal prezentować swoje reklamy na stadionie, a także korzystać z licznych praw online i offline, które wykorzystywać będzie do ciągłego wzmacniania rozpoznawalności swojej ogólnoświatowej marki.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy rozszerzyć nasze strategiczne partnerstwo z jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie na kolejne cztery sezony. W ciągu ostatnich trzech i pół roku Hankook i Real Madrid C.F. z powodzeniem rozwijali się wspólnie, a łączące nas wartości i nieustanne dążenie do doskonałości inspirowały fanów obu marek na całym świecie. Sanghoon Lee prezes Hankook Tire Europe

Zobowiązanie firmy Hankook do sponsorowania klubu nie ogranicza się do meczów Real Madrid C.F. w Primera División (hiszpańskiej lidze premium), ale obejmuje też hiszpańskie rozgrywki pucharowe Copa del Rey, jak również dalsze prawa do międzynarodowych meczów domowych i wyjazdowych trzynastokrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów UEFA.

 

Firma Hankook ma ugruntowaną pozycję w branży motoryzacyjnej dzięki swoim produktom klasy premium i jest partnerem sprzętowym wielu renomowanych na świecie producentów samochodów oraz pojazdów użytkowych.

 

W swojej strategii marketingowej producent opon opiera się na koncepcji wielopoziomowej, składającej się z lokalnych, kontynentalnych i globalnych umów sponsorskich. Pozwala to na optymalną integrację pojedynczych sytuacji rynkowych, a lojalność klientów i widoczność marki może być wspierana poprzez konkretne ukierunkowanie. Oprócz umowy o ogólnoświatowym zasięgu z Real Madrid C.F., Hankook jest od 2012 roku aktywnym sponsorem Ligi Europejskiej UEFA.

 

Źródło: Hankook

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).