Hankook i*cept evo 3 w akcji "ID.3 Germany Tour" | MOTOFAKTOR

Hankook i*cept evo 3 w akcji "ID.3 Germany Tour"

person Adrian Januszkiewicz 30/09/2020

Hankook wspiera "ID.3 Germany Tour" swoimi nowymi oponami zimowymi UHP Winter i*cept evo 3 w rozmiarze 215/55 R18 99V XL na pojazdach tej kampanii.

Ambitnym celem projektu „ID.3 Germany Tour” jest przetestowanie krajowej sieci stacji szybkiego ładowania. W programie bierze udział ponad sześciuset dealerów marki VW i stacji ładowania. Kierowcą tej wyjątkowej, maratońskiej podróży przez Niemcy jest Rainer Zietlow z agencji CHALLENGE4, który ma duże doświadczenia w długich trasach i ustanowił światowe rekordy na wszystkich kontynentach. Jako drugi kierowca towarzyszy mu Dominic Brüner. Wycieczka obejmuje wizyty w europejskiej siedzibie firmy Hankook w Neu-Isenburgu koło Frankfurtu nad Menem oraz w europejskim centrum badawczo-rozwojowym firmy w Hanowerze.

Nasza nowa opona zimowa Winter i*cept evo 3 ma szansę udowodnić swoje wyjątkowe właściwości podczas maratonu z VW ID.3 w różnych krajobrazach Niemiec, na początku sezonu zimowego. Jako wieloletni dostawca oryginalnego wyposażenia dla marki Volkswagen na całym świecie cieszymy się, że możemy mieć swój udział w tym ambitnym projekcie wraz z innymi dużymi firmami motoryzacyjnymi. Sanghoon Lee prezes Hankook Tire Europe

 

Nowy zimowy model Winter i*cept evo 3 do samochodów osobowych i Winter i*cept evo 3 X dla SUV-ów to kontynuacje ich udanego poprzednika Winter i*cept evo 2, który był również w oryginalnym wyposażeniu wielu modeli premium u europejskich producentów samochodów. Nowa seria opon Winter i*cept, obecnie w trzeciej wersji, jest już dostępna na rynku w 95 wymiarach i po raz pierwszy w ofercie opon zimowych Hankook UHP, ma kierunkową konstrukcję bieżnika. Wiodący w Europie magazyn motoryzacyjny „Auto Bild” poddał ten bieżnik niezależnym, zakrojonym na szeroką skalę testom wydajności i przyznał Winter i*cept evo 3 najwyższą ocenę „Exemplary” (wyjątkowa).

 

Trasa prowadząca przez każdy zakątek Niemiec, którą CHALLENGE4 prowadzi w ramach „ID.3 Germany Tour”, została zaplanowana przez Instytut Logistyki i Transportu (ITL) Politechniki w Dortmundzie. Początek ma miejsce 28 września o godzinie 14:00 w najbardziej wysuniętym na południe hotelu w Niemczech, a kończy na najbardziej wysuniętym na północ parkingu w Niemczech, na zachód od List na wyspie Sylt. Oprócz przystanków w Neu-Isenburgu i Hanowerze zespół CHALLENGE4 zatrzyma się również na akcję charytatywną SOS Kinderdorf w Bernburgu, by przyłączyć się do zbiórki pieniędzy na projekt mieszkaniowy, Maraton można śledzić na żywo na stronie www.id3-deutschlandtour.com. Studenci uniwersytetu medialnego (HdM) ze Stuttgartu będą codziennie dostarczać teksty, zdjęcia i filmy z podróży.

 

Sponsorzy maratonu: ADS-TEC Energy, Alpitronic, CAR-connect, E.ON Drive, has·to·be gmbh, Infineon Technologies, Intercity Hotel, MOON, Steigenberger Hotels & Resorts, Tank & Rast, We Charge oraz Volkswagen Group.

 

Źródło: Hankook Tire

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).