Hankook i Schmitz Cargobull przedłużają partnerstwo strategiczne | MOTOFAKTOR

Hankook i Schmitz Cargobull przedłużają partnerstwo strategiczne

person Adrian Januszkiewicz 11/02/2020

Hankook przedłuża partnerstwo z firmą Schmitz Cargobull i będzie dostarczać jej w szczególności ekonomiczne opony do naczep.

Współpraca, która rozpoczęła się w 2013 roku, zostanie zatem przedłużona o kolejne trzy lata. Owocem tej pomyślnej współpracy była m.in. nagroda “partnerstwa strategicznego”, którą producent naczep przekazał firmie Hankook w 2017 roku jako jedynemu dotychczas producentowi opon.

Firma Hankook jest stałym dostawcą opon na pierwsze wyposażenie dla licznych renomowanych producentów z branży motoryzacyjnej w Europie. Z uwagi na silny rozwój branży logistycznej w ostatnich latach, partnerstwa w handlu oponami dla pojazdów o zastosowaniu handlowym i naczep stają się coraz ważniejsze. Sanghoon Lee prezes Hankook Tire Europe
Jako lider w branży, Schmitz Cargobull ma szczególnie wysokie oczekiwania, jeśli chodzi o osiągi, wydajność i zrównoważony rozwój, dlatego jesteśmy dumni, że nasze opony spełniają te wymagania w całości. Dietmar Olbrich wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Hankook Reifen Deutschland

 

Schmitz Cargobull AG z siedzibą w Horstmar w Niemczech jest liderem na europejskim rynku w segmencie pojazdów do zastosowań komercyjnych. Współpraca obejmująca oryginalny sprzęt Hankook do ciężarówek dla firmy Schmitz Cargobull będzie nadal koncentrować się na rynku europejskim i obecnie obejmuje dziewięć rozmiarów opon dla naczep (19,5 do 22,5 cala), w tym Mega-Trailer Dimension 455/40 R 22,5 z wydajnej serii e-cube Max.

 

Wydajna linia produktów e-cube Blue do międzynarodowego transportu samochodowego oraz seria Hankook SmartWork przeznaczona do maszyn budowlanych również wchodzą do użytku. Co więcej, na rynku pojawi się linia SmartFlex dla transportu regionalnego oraz opony zimowe SmartControl do ciężarówek.

 

Bieżniki specjalne przystosowane z myślą o docelowym przeznaczeniu, mają sprawdzać się pod względem przebiegu i właściwości ekologicznych – co istotnie ma wpływać na redukcję kosztów przedsiębiorstwa transportowego. Opony Hankook są montowane w wielokrotnie nagradzanych naczepach Schmitz Cargobull do krajowego i międzynarodowego przewozu ciężkich ładunków po Europie. Wszystkie opony Hankook są dostarczane bezpośrednio do zakładów produkcyjnych Schmitz Cargobull.

 

Źródło: Hankook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).