Handlopex dołącza do Groupauto Polska | MOTOFAKTOR

Handlopex dołącza do Groupauto Polska

person Adrian Januszkiewicz 22/03/2021

Groupauto Polska sp z o.o. i spółka akcyjna Handlopex podpisały umowę członkowską, która zacznie obowiązywać od 1 kwietnia br.

Handlopex S.A., z obrotem rzędu 180 mln Euro, z osiemnastoma oddziałami o łącznej powierzchni magazynowej ponad 90 000 m2, ponad 650-osobowym zespołem i roczną sprzedażą opon na poziomie ponad 3mln sztuk, należy do największych europejskich dystrybutorów w tym segmencie.

 

Jak informuje Mariusz Dankowski, CEO Groupauto Polska Sp.z o.o., budując w ramach Groupauto Polska współpracę operatorów opon i reszty części zamiennych Grupa chce wykorzystać synergię obu kanałów dystrybucji i usług, potencjał logistyczny, wzmocnić koncepcje warsztatowe i otworzyć nowe możliwości sprzedaży dla współpracujących z nią producentów i dostawców.

 

Ma być to też krok w stronę wyzwań nadchodzącej transformacji rynku samochodowego i przyszłego EV aftermarketu, w którym, obok baterii, ważna część obsługi i naprawy pojazdów ma koncentrować się w strefie koła i opony.

 

Źródło: Groupauto Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).