Haldex i Grupa Wielton nawiązują 3-letnią współpracę | MOTOFAKTOR

Haldex i Grupa Wielton nawiązują 3-letnią współpracę

W ramach współpracy Haldex będzie dostawcą systemów EBS i zawieszenia pneumatycznego, tym samym wspierając Grupę Wielton w rozwijaniu usług dla flot w całej Europie.

Strony podpisały 3-letnią umowę, obejmującą dostawę EBS i systemów zawieszenia pneumatycznego, do Grupy Wielton. Produkuje ona około 16 000 pojazdów rocznie, a jej portfolio marek obejmuje Wielton (8 000 przyczep), Fruehauf [Francja] (5 000 przyczep), Lawrence David [Wielka Brytania] (2 500 przyczep) i Langendorf [Niemcy] (1 000 przyczep).

 

System EBS steruje elektronicznie układem hamulcowym i może rozdzielać siłę hamowania w różny sposób między koła w zależności od potrzeb, co skutkuje krótszą drogą hamowania w porównaniu z układami bez niego, w których siła hamowania na kołach jest zawsze taka sama. Umowa z Grupą Wielton będzie pierwszą umową, na podstawie której Haldex dostarczy nową generację o nazwie EBS 4.0.

Ta umowa daje nam doskonałą okazję do wprowadzenia naszego nowego systemu EBS 4.0 dla przyczep dla całej Grupy Wielton oraz do rozwoju usług i rynku części zamiennych w całej Europie.

wiceprezes Haldex Trailer Europe - Klaus Regenfuss

 

Przy szacowanej wartości kontraktu dwucyfrowej liczby w EUR, obecne partnerstwo zostało znacznie rozszerzone. Rozpoczęcie działalności planowane jest do końca pierwszego kwartału 2021 r.

 

Źródło: Haldex

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).