Gwintowany Bilstein do VW T5, T6 i T6.1 | MOTOFAKTOR

Gwintowany Bilstein do VW T5, T6 i T6.1

Zawieszenie bazujące na amortyzatorach BILSTEIN B14, opracowane wspólnie przez BILSTEIN i Deimann Fahrwerktechnik specjalnie dla transportera VW, zostanie wprowadzone na rynek.

Gwintowany system zawieszenia do transportera VW z serii T5, T6 i T6.1 umożliwia obniżenie zawieszenia o około 40 do 70 mm. Daje także sportowego charakteru nie pozbawiając samochodu wygody. Deimann Fahrwerktechnik opracował wysoki poziom dynamiki i znaczną redukcję przechyłu samochodu. Już w 2013 roku firma Deimann zademjonstrowała możliwości VW T5  z zawieszeniem  BILSTEIN B14. Samochód pokonał magiczną barierę 10 minut na Północnej Pętli toru Nürburgring. Z czasem okrążenia 9:57 transporter Deimann VW ustanowił rekord Nordschleife dla pojazdów użytkowych.

 

Nowa edycja BILSTEIN B14 zoptymalizowana pod kątem VW Transportera

Konstruktorzy BILSTEIN po raz kolejny poprawili między innymi  charakterystykę amortyzatora. Ponadto nowa powłoka na amortyzatorach i nowa sprężyna zapewniają lepszą odporność zawieszenia na korozję. Gwintowany system BILSTEIN B14 do T5, T6 i T6.1 oferuje zatem jeszcze większą trwałość. Specyficzne wymagania firmy Deimann w zakresie odbicia i uderzenia, charakterystycznego ustawienia amortyzatora i współczynnika opuszczania zostały zachowane.

 

Źródło: Bilstein

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).